Bydlení

Užijte si perfektní pauzu s novými kolekcemi šálků Caffe Club

Vědci dávno prokázali, že udělat si přestávku uprostřed náročného dne a dopřát si pár minut odpočinku nad kávou, není plýtvání časem. Naopak! Chvilka příjemného oddechu a změna tématu prospívá pracovnímu nasazení i vztahům. Užijte si proto svou pauzu na kávu tak, jak má vypadat. S novými kolekcemi šálků a podšálků Caffe Club od známé porcelánky Villeroy & Boch to bude jednoduché.

Praktický a krásný porcelán Caffe Club je ideální pro každou příležitost – hodí se do kanceláře, ale i domů. Elegantní bílá barva tvoří základ vkusného setu. Caffe Club Uni Oak je kombinovaný s oranžovohnědou barvou připomínající dřevo, Caffe Club Uni Pearl s pastelově růžovou. Další čtyři mini kolekce doplňuje plastický květinový vzor. Caffe Club Floral Touch of Hazel je zdobený světle oříškovou barvou, Caffe Club Floral Touch of Ivy jemnou mintovou, Caffe Club Floral Touch of Rose sladce růžovou a Caffe Club Floral Touch of Smoke elegantní šedou.
Caffe_Club_02
Objevte hravost i uprostřed pracovního shonu a nebojte se kolekce vzájemně míchat. Jednoduše krásný design nabízí půvabné kombinace. Svou velikostí se navíc šálky skvěle hodí i pro domácí kávovary. Pochutnejte na espressu, cappuccinu nebo třeba affogatu z kvalitního porcelánu, který nepřestanete obdivovat. Všechny kolekce najdete na stránkách www.luxurytable.cz nebo v prodejně Villeroy & Boch v obchodním domě Kotva na Náměstí Republiky v Praze.

Zdroj: Luxury Table / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář