Soutěže

Vyhrajte originální nerezové lahve Waterdrop a microdrinky limitované edice ORO

Sezóna příprav na léto začala, nechte se inspirovat těmi nejpovolanějšími – supermodelkami, které znají tajemství štíhlé linie. Mezi ikony světových přehlídkových mol patří již řadu let brazilská ikona Adriana Lima, která ve spolupráci s Waterdrop vytvořila originální nerezovou láhev limitované edice ORO.

Její neobvyklý vzhled zaujme na první pohled, stejně jako krásná Adriana, která díky svému exotickému původu ovládla nejen největší módní přehlídky, ale také obálky nejprestižnějších časopisů po celém světě.

Vytvoření vlastní láhve byl velmi přirozený proces, protože Adriana má blízký vztah k designu a k udržitelnosti, která by měla být prioritou pro každého z nás, zejména pokud jde o pití. Pravidelná hydratace je jedním z Adrianiných tajemství, jak se udržet v kondici každý den: „Vzhledem k tomu, co všechno můj den obnáší, je pro mě hydratace jedním z nejoblíbenějších kosmetických tipů. Nejen z fyzických důvodů, ale také proto, že pravidelné pití mi pomáhá soustředit se, být aktivní a zvládnout vše, co ode mě den vyžaduje. Moje každodenní návyky a rutina jsou pro mě posvátné, od jógy až po další wellness praktiky. Hydratace pomocí waterdrop® mi pomáhá udržet si odhodlání plnit své cíle, abych mohla být tou nejlepší verzí sebe sama. Moje vnitřní pohoda je nejlepším zrcadlem mé kondice a vnějšího vzhledu.“

Láhev na vodu Adriana Lima je vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceli a udrží váš nápoj studený až 24 hodin a teplý 12 hodin. Její výrazný design ve zlaté barvě je součástí aktuální kolekce ORO waterdrop®, která neunikne žádnému pohledu. Adriana našla inspiraci téměř okamžitě: „Dvacet let v módním průmyslu rozvinulo můj smysl pro tvar, barvu a texturu. Chtěla jsem mít láhev, se kterou bych mohla cestovat po světě a dělat spoustu věcí, aniž bych na to musela myslet. Waterdrop mi k tomu dal všechny nástroje.“

Soutěž: Povyšte obyčejnou procházku nebo ranní sportování na vyšší level díky výjimečné originální zlaté lahvičce ORO z nerezové oceli, kterou má krásná Adriana Lima vždy a všude u sebe. Ovocná chuť manga a guavy s přírodním kofeinem z rostliny guayasa vám pak dodá potřebnou dávku energie. V naší dnešní soutěži mohou hned 3 z vás získat jedinečnou zlatou láhev Waterdrop limitované edice ORO (hodnota 899 Kč) a k tomu krabičku microdrinků Microenergy ORO (hodnota 229 Kč).
Adriana 5-1Soutěžní otázka: Které 3 příchutě obsahuje ENERGY SET microdrinků Microenergy?

a) ORO, NERO, SHIRO
b) ORO, ZEN, GLOW
c) ORO, FOCUS, RELAX

Nechcete-li tipovat, nápovědu najdete na stránkách www.waterdrop.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 25. 5. 2022, do předmětu uveďte WATERDROP ORO. Tři autoři správné odpovědi obdrží sadu Waterdrop.

Výherci budou o výhře informováni e-mailem, v případě zájmu si mohou výhru vyzvednout v redakci časopisu.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuPinterestu nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzujete souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

UKONČENO! Správná odpověď: A. Výherci: Jakub S., Jeseník, Vlastina T., Praha, Marie P., Vážany.

Doporučené

1 komentář

  • Marie 21/07/2022 at 14.02

    Děkuji za balíček s lahví a nápoji. Výhra v této soutěži mne moc potěšila, zkouším štěstí už delší dobu a jak se říká: kdo si počká (a má trpělivost), ten se dočká :-) Celé redakci přeji krásné léto! MP.

    Odpovědět

Přidat komentář