Top, Zdraví

Vyzkoušejte 21denní program očisty organismu pro zdravější život

Co udělat proto, abyste se cítili dobře? Není třeba vyrážet hned do dalekých destinací, abyste znovu objevili zapomenutou pohodu. Amway nyní představuje nový podpůrný 21denní Nutrilite Body Cleansing Program založený na vědecké expertíze, který je skvělým začátkem cesty za obnovou zdravého životního stylu, vytvoření zdravých návyků a dobrého pocitu sama ze sebe. Transformaci krok za krokem bez počítání kalorií zvládne každý.

Nezdravé jídlo, hektický životní styl, nedostatek pohybu, špatný spánkový režim či kouření a alkohol působí značnou zátěž na náš organismus. Nutrilite™ proto představuje 21denní Body Cleansing Program, jehož cílem je posílit očistnou funkci organismu, podpořit zdraví zažívacího traktu, zlepšit vzhled a dobrou náladu.

Program je postavený na základních 4 pilířích: výživě, fyzické aktivitě, pozitivním přístupu a hydrataci. Byl vytvořen ve spolupráci s doktorem Francescem Avaldim, konzultantem výživy Nutrilite a expertem na sportovní výživu a vegetariánství, s cílem podpořit u účastníků dobrou náladu, vylepšit jejich celkový vzhled, kvalitu spánku, snížit hladinu stresu, posílit přirozenou očistu těla a podpořit celkové fungování trávicího a imunitního systému. Toho všeho může být dosaženo změnou životosprávy. „Cílem mé spolupráce s Amway a značkou Nutrilite je pomoci lidem dosáhnout svých osobních cílů a uvolnit tlak vyvíjený současnými trendy. Všem přeji, aby ve své cestě uspěli,“ říká Dr. Francesco Avaldi.

Aby v tom lidé nebyli sami, v aplikaci Amway Xperience je k dispozici nástroj Cílová stanice: kondice. Tam je možné najít nejrůznější recepty, nastavit si pravidelné zasílání motivačních zpráv a veškeré cenné informace, které uživatel potřebuje k následování všech čtyř pilířů programu. Aplikaci je možné stáhnout z Google Play nebo AppStore.

Abyste se cítili dobře, musí se nejprve váš organismus efektivně zbavit odpadu, který produkuje. Tento přírodní očistný proces je prováděn skupinou orgánů, jako jsou játra a střeva.

• Játra čistí a filtrují krev
• Kůže je největším orgánem v lidském těle a sehrává důležitou roli při odstraňování toxinů z těla
• Střeva jsou místo, kde se vstřebávají živiny z potravy a odstraňují pevné odpady
• Lymfatický systém odstraňuje cizí tělesa tím, že je transportuje do oběhového systému, a zároveň čistí tkáně a buňky
• Ledviny fungují jako filtr. Filtrují nežádoucí látky a odpady z krve a odstraňují je z těla

Doplňky stravy podpoří a urychlí očistu těla
Očistný program zahrnuje pečlivě vybrané produkty značky Nutrilite™:

NutriliteTM Ostropestřec mariánský napomáhá očistě těla
Přejídání, konzumace nezdravého jídla a alkoholu nebo kouření dávají játrům pořádně zabrat. Játra jsou po pokožce druhým největším orgánem lidského těla a v podstatě fungují jako jeho strážci – pomáhají odstraňovat toxiny z krevního oběhu, regulují hladinu cukru v krvi, ale také ukládají významné množství vitaminů, železa a mědi. Dohromady mají na starosti více než 500 životních funkcí. A to už je pořádná nálož. Proto je důležité zdraví jater podpořit.

Ostropestřec mariánský přispívá k udržení normální činnosti jater, napomáhá trávení a podporuje detoxikaci. Výživový doplněk je rovněž obohacen o koncentrát z třešní acerola, které jsou bohatým zdrojem vitaminu C a citrusových bioflavonoidů působících v těle jako silný antioxidant.
Cena: 1180 Kč

Nutrilite Balance Within™ podporuje imunitní systém
Věděli jste, že až 70 % všech aktivních buněk imunitního systému se ukrývá v našich střevech? Nevyvážená strava, nedostatek vlákniny a nadměrný stres mohou velmi negativně ovlivnit zdraví našich střev. Nutrilite Balance Within™ s vitaminy B6 a B9 podpoří imunitní systém, dobrou náladu a sníží pocity únavy a vyčerpání. Každá dávka poskytuje 6 miliard bakterií produkujících kyselinu mléčnou. Doplněk stravy kombinuje dva kmeny bakterií: Lactobacillus acidophilus NCFM a Bifidobacterium lactis HN019. Rychle se rozpouštějící prášek má jemnou vanilkovou příchuť a snadno se stane součástí každodenní rutiny, protože se může vmíchat do jakéhokoli studeného nápoje či jídla.
Cena: 1160 Kč

Rostlinný protein Nutrilite™ All Plant Protein
Mysleli jste si, že vyvážený příjem bílkovin je důležitý jen pro vrcholové sportovce? Omyl! Bílkoviny jsou jedním ze základních stavebních kamenů našeho organismu, a proto je pro všeobecnou pohodu a zdraví potřebujeme všichni bez ohledu na věk nebo životní styl. NutriliteTM All Plant Protein je vyváženou a zdravou alternativou k běžným zdrojům bílkovin. Obsahuje 9 esenciálních aminokyselin, které jsou pro správné fungování našeho organismu zcela zásadní a které si naše tělo neumí samo vyrobit.
Cena: 1250 Kč

Nutrilite™ Fibre Powder pro dostatek vlákniny
Dostatečný příjem vlákniny má prokazatelně pozitivní vliv na naše trávení. Nutrilite™ Fibre Powder představuje speciální směs tří druhů vlákniny získaných z přírodních rostlinných zdrojů pro pohodlné zvýšení denního příjmu vlákniny. Jedná se o sypký, snadno rozpustný prášek bez příchuti, kterým lze jednoduše posypat jídlo nebo ho zamíchat do tekutin.
Cena: 1070 Kč

Tipy, jak si cestu za zdravím užít naplno

1. krok: předsnídaně
Ještě před snídaní si dejte Nutrilite Balance Within™ a vypijte plnou sklenici vody. Rozpustný prášek s příjemnou chutí lze nasypat přímo na jazyk. Zahajte detox!
2. krok: snídaně
Nutrilite™ Ostropestřec mariánský si dejte společně s vydatnou snídaní bohatou na sacharidy a rostlinné bílkoviny. Pokud je vaše snídaně chudší, přidejte do nápoje lžičku Nutrilite™ All Plant Protein.
3. krok: dopolední svačina
U dopolední svačiny myslete na dostatečný příjem vlákniny. Můžete si třeba připravit výborné smoothie pomocí Nutrilite elektrického vysokorychlostního mixéru a přidat do něj Nutrilite™ Fibre Powder.
4. krok: oběd
Je podstatné, aby i váš oběd obsahoval sacharidy a rostlinné proteiny. Pokud oběd nestíháte, nebo máte čas jen na něco rychlého, zkuste zeleninový salát a přidejte do něj lžíci Nutrilite™ All Plant Proteinu.
5. krok: odpolední svačina
Dejte si třeba oříšky nebo jogurt!
6. krok: večeře
Nejlepší způsob, jak zakončit den, je smoothie nebo polévka se lžící Nutrilite™ All Plant Protein, případně lehký salát. Ať už si vyberete cokoli, nezapomeňte si k tomu dát i tabletu Nutrilite™ Ostropestřce mariánského.

Než se vydáte na 21denní očistu, nezapomeňte se připravit
● Správné jídlo: abyste měli vyvážený příjem živin, vitaminů a minerálů, a podpořili tak svůj metabolismus, nervový systém a přirozenou očistu těla.
● Dostatek pohybové aktivity: zdravé pohybové návyky vám pomohou vylepšit svoje zdraví i postavu.
● Pozitivní přístup: všechno je o psychickém nastavení. Je důležité, abyste si našli čas správně dýchat a vyčistit si hlavu.
● Dostatečný pitný režim: vypijte alespoň 2 litry vody denně. Voda přispívá k udržení normálních fyzických a duševních funkcí.

Cena programu: 4 190 Kč

Více informací na www.amway.cz.

Zdroj: Amway / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář