Bydlení, Luxury

Bydlíte na pavlači? Tak jste in!

Ty tam jsou doby, kdy se bydlení na pavlači považovalo za nepohodlné či nouzové řešení bytové situace. Městské pavlačové byty dnes nabízejí komfort, styl a život přímo v centru dění.

Bydlení v centrech měst začíná být opět trendy. Život v „satelitech“nás už neláká tak jako v minulých desetiletích a lidé se vracejí tam, kde mají všude blízko. Obchody, školy, zábava a další služby se v centru organicky rozvíjejí s veškerými potřebami lidí, kteří tu žijí, což oceňujeme především dnes, kdy často bojujeme s časem.
bydlite_na_pavlaci_02
Projekt revitalizovaného pavlačového domu v Brně mezi ulicemi Hybešova a Vodní je zajímavý příklad toho, jak funkčně a esteticky povýšit staré nemoderní domy na městské bydlení s top parametry. Revitalizace domu, postaveného mezi lety 1890 a 1900, odstartovala v březnu a bude probíhat do konce tohoto roku. Exteriér domu a přilehlý dvůr je citlivě rekonstruován s ohledem na zachování původního rázu budovy. V horních patrech vznikají nástavby s byty 1 až 3+kk s terasami okolo padesáti metrů, na kterých můžete odpočívat, grilovat nebo pěstovat vlastní zeleninu. Byty jsou vybaveny podlahovým vytápěním a téměř bez šikmin o nejnižších výškách stropu 2,2 metru.
bydlite_na_pavlaci_03
Dům, situovaný na starém Brně, nabízí luxusní výhled na obě dominanty města – Katedrálu svatého Petra a Pavla a hrad Špilberk. „Byty se prodaly dřív, než byl projekt dokončen, což je dnes vzácná výjimka. Mladí lidé mají o kvalitní rekonstruované bydlení ve starých domech zájem, ať už jako o startovací bydlení, nebo jako investiční příležitost,“ říká Ivor Ševčík, předseda představenstva společnosti AllInclusive Development, která projekt realizuje.

zdroj: AllInclusive Development / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář