Představujeme

Cashback: Nakupte si vánoční dárky a získejte peníze zpět

Vánoce se přibližují mílovými kroky a nakoupit opravdu levně spousty kvalitních dárků je pro většinu z nás velmi náročné. Aby se tyto krásné svátky a období před nimi nestaly spíše noční můrou než čímkoli jiným, vyplatí se nakupovat s maximálními slevami online. Výbornou volbou jsou především nákupy, při nichž využijete cashback. Nemáte ponětí, co tento anglický výraz označuje? Nemusíte zoufat! V následujících řádcích vám celou problematiku podrobně vysvětlíme a ukážeme, že se vám peníze za vámi nakupované zboží a služby mohou velmi rychle vracet…
plna_penezenka_cashback_02
Získávejte peníze z nákupů postupně zpět
Slovo cashback znamená ve volném překladu to, že dostanete peníze zpět. Nepůjde pochopitelně o celou částku, anebo její drtivou většinu. To by asi obchodníci zkrachovali. Získat ale lze třeba u portálu Plná peněženka klidně i 15 % z celkové sumy. Bude-li se tedy jednat o nákup nové sedací soupravy o celkové ceně 20 000 korun, můžete při cashbacku ve výši 10 % získat zpět 2 000 korun. To už je suma, kterou jistě stojí za to ušetřit.
plna_penezenka_cashback_04
Jak to celé funguje?
Jednoduše. Obchodníci mají vyčleněné finanční prostředky určené na marketingové účely. Mohou je investovat do reklamy nebo jakékoli jiné propagace. Pokud se stanou partnery cashback portálu, je jim umožněno vracet peníze samotným zákazníkům přímo při online nakupování. Získají tak jistotu, že svůj sortiment prodají a zákazníci si jej koupí s tím, že dostanou část peněz zpět.
plna_penezenka_cashback_03
Aliexpress day 2016
Že byste této služby rády využily? Neváhejte! Registrujte se na www.PlnaPenezenka.cz a můžete začít ihned. Momentálně se vyplatí nakupovat především u prodejců, kteří ještě navíc nabízí zajímavé slevy. Jmenovat bychom mohli třeba Aliexpress.com. Tento zahraniční eshop vyhlašuje na 11. 11. 2016 Aliexpres day, v rámci něhož si můžete nakoupit až se slevou 50 %. Navíc získáte i možnost cashbacku ve výši 5 %. Podívejte se klidně i do některých jiných eshopů typu Mall.cz a podobně. Přes Plnou peněženku je možné nakupovat ve spoustě z nich.

zdroj: 5DM.cz, s.r.o. / foto: bigstock, 5DM.cz, s.r.o. / komerční sdělení

Doporučené

2 komentářů

Přidat komentář