Luxury, Testujeme pro vás

Marula Oil navždy změní život Vašim vlasům!

Objevte i Vy, stejně jako my, unikátní luxus v podobě zvláštní produktové řady Paul Mitchell pro péči o vlasy obohacené o vzácný marulový olej a poznejte ten rozdíl!

Není olej jako olej…
Marulový olej – slyšeli jste o něm někdy? Přiznáme se, že my ne! Až do té doby, než jsme na trhu objevili tuto zcela unikátní řadu produktů od Paul Mitchell. Představte si olej, který je natolik hydratující a regenerující, že je v Africe již po celá tisíciletí považován za skutečné tajemství krásy. Je velmi ceněný pro své zázračné účinky v péči o vlasy i pokožku…

Trocha informací na začátek
Marulový olej v produktech řady Marula Oil je výjimečně kvalitní, získávaný výhradně z prvního lisování za studena, právě proto si uchovává maximální množství živin a mastných kyselin. Obsahuje o 50% více antioxidantů, než olej arganový. Ve výrobním procesu je navíc zcela vynecháno použití jakýchkoli rozpouštědel, a je tak docíleno jeho nejčistší a nejkvalitnější podoby.
Marulový olej v podobě mikrokapsulí disponuje Technologií průběžného účinku. Ve vlasech tak dochází k opakovanému uvolňování jeho hydratačních a pečujících účinků. Kladně nabité MarulaSpheres ulpívají jako magnet na záporně nabitých poškozených místech vašich vlasů. Pokaždé, když se vlasů dotknete, nebo je pročešete, uvolní své účinné látky.

Vyzkoušeli jsme pro vás (žena 40 let, muž 36 let, doba – 30 dní):


Rare Oil Replenishing Shampoo

Bezsulfátový šampon, obohacený o za studena lisovaný marulový olej je plný vysoce účinných antioxidantů, jakož i regenerujících mastných kyselin, které vlasy hydratují, uklidňují a změkčují. To, že je něco jinak, poznáte už při prvním mytí. Jakmile začnete šampon z vlasů oplachovat cítíte ten rozdíl – vlasy jsou hladké, žádná zacuchání, jsou plné objemu a krásně se rozprostřou po celé šířce zad – jako sametový závoj (a to i u opravdu dlouhých vlasů).

Rare Oil Replenishing Conditioner
Následná péče v podobě kondicionéru vlasům dodá potřebnou hydrataci a opravdu luxusně je uhladí. Za studena lisovaný marulový olej se navíc postará o jejich ochranu před nepříznivými vlivy životního prostředí. A jako bonus Vašim vlasům tento kondicionér poskytne i krásný lesk – vlasy tak vypadají nejen hezky, ale také zdravě.

Rare Oil Intensive Hair Masque
Tato regenerační a ochranná maska poskytuje vlasům nejen intenzivní, ihned po prvním použití jasně znatelnou, hydrataci (díky vysokému obsahu antioxidantů, mastných kyselin, proteinů a vitamínů), ale během svého působení tmelí roztřepené konečky a chrání je před dalším poškozením. Je vhodná i pro barvené vlasy – chrání je před blednutím barvy. Masku ocení jak majitelky/majitelé silných vlasů, kterým dodá zdravou krásu a lesk, ale také ti, co mají vlasy jemné, slabé. Takovým vlasům totiž maska navrací plnost a energii. Začnou žít úplně nový život.
testovani_mitchell_marula_oil_02
Rare Oil Treatment
Hydratace, kontrola a hebkost – pokud je toto, co čekáte od vlasového olejíčku, vsaďte na Rare Oil Treatment od Paul Mitchell. Za studena lisovaný marulový olej poskytne Vašim vlasům nejen hloubkovou hydrataci, ale také dokonalou kontrolu a přímo pohádkovou hebkost. Stačí několik málo vzácných kapek (například pro velmi vysušené vlasy se doporučuje 4 – 6 kapek), abyste své vlasy přivedli k zářícímu lesku a celkově lepší struktuře. Olej se (díky čistému marulovému oleji a mastným kyselinám) ale může stát Vašim neocenitelným pomocníkem i v péči o pleť.

Rare Oil Treatment můžete použít jako intenzivní péči před samotným mytím vlasů, nebo ho aplikovat následně, na umyté, ručníkem vysušené vlasy před foukáním. Pár kapek můžete použít i na vysušené konečky pro eliminaci frizzu.

Olejíček je k dostání ve dvou verzích – Rare Oil Treatment pro normální až krepaté vlasy nebo Rare Oil Treatment Light pro jemné vlasy a neuvěřitelně dlouho Vám vydrží.

Jak na něj
Olej zapracovávejte do vlasů od konečků ke kořínkům: 1 kapka pro normální vlasy, 2 kapky pro krepaté vlasy, 3 kapky pro extrémně krepaté vlasy.

Výsledky testování
Při mytí vlasů 3x týdně a následném použití kondicionéru + olejíčku jako závěrečné péče (+ 1x týdně maska) je výsledný efekt zatím nejvýraznější, jaký jsme kdy zaznamenali, a to jak na vlasech přírodních, nijak chemicky ošetřovaných, tak na vlasech dlouhých, více než 10 let pravidelně barvených. Oba typy vlasů jsou viditelně zdravější s lepší strukturou, lépe upravitelné, bohatší a lesklejší, nevykazují žádné známky roztřepených konečků (deklarována je redukce až o 80%).

Dnes už tedy není třeba slabé, poškozené vlasy ihned ostříhat, dnes můžete i Vy mít krásné a dlouhé vlasy – stačí je svěřit „do rukou“ řady Marula Oil!

Výhradním distributorem v České a Slovenské republice je společnost MYONE s.r.o. Více informací o produktech najdete na stránkách www.paulmitchell.cz.

Doporučené

4 komentářů

Přidat komentář