Cestování

Naplánujte si zimu na horách, třeba se štědrovečerní večeří

Pokud ještě nevíte, jak strávíte Vánoce, kde seženete kapra, hezký stromeček a jestli stihnete uklidit a napéct cukroví, zkuste to letos celé trochu jinak. Sbalte celou rodinu a využijte výhodný vánoční balíček Wellness hotelu Vista. Ten obsahuje ubytování, snídaně, večeře, sváteční štědrovečerní večeři, vánoční animační program pro děti, vstup na Stezku v oblacích, 50% slevu na skipasy, dáreček pro děti, welcome drinky a spoustu dalších milých pozorností.
dolni_morava_zima_02
Vybrat si můžete mezi třídenním a čtyřdenním balíčkem. Za takovou dobu určitě stihnete i lyžování nebo snowboarding. Nedostatku sněhu se bát nemusíte, v případě nepřízně počasí je na Dolní Moravě výkonný zasněžovací systém na všech tratích. Přijeďte ideálně už 17. prosince, kdy se koná Grand Opening – oficiální zahájení celé sezóny. Každý rok je to velká zábava a nudit se nebudete vy ani vaše děti.

Další akcí, která stojí za návštěvu, jsou Adventure nights. Ty jsou velmi oblíbené v zahraničí a u nás na ně narazíte jen na Dolní Moravě. Začínají každou sobotu ve 20.00 a je to nezapomenutelná noční show, kde uvidíte instruktory při freestyle exhibicích, žongléry s ohněm a laserovými efekty a roztančené rolby zkušených rolbařů. K Adventure nights patří i celodenní program se soutěžemi pro děti i dospělé a happy hours na vybrané drinky.
dolni_morava_zima_03
Na hory se samozřejmě těšte i na nejširší sjezdové tratě v Jeseníkách včetně profesionální lyžařské školy a více než 50 km upravených běžeckých tratí. Letos se můžete s dětmi vyřádit i v rozšířeném dětském skiparku. Nebo zkuste sáňky, boby, výlety na sněžnicích nebo adrenalinovou cross dráhu. Adrenalin zažijete i na tzv. Fun Line. To je netradiční trať pro lyžaře i snowboardisty, která je plná klopených zatáček a terénních vln, zakončená je 8 metrů dlouhým tunelem. Troufnete si? Pokud se chystáte trávit dovolenou aktivně, určitě si pořiďte skipass online se slevou. Vyhnete se tak frontám u pokladen a ještě ušetříte. Podívejte se také, jestli se vám nevyplatí zvýhodněný sezónní skipas…

zdroj: Dolní Morava / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář