Pro maminky

Představujeme pomerančové pohlazení pro dětskou pokožku od Nobilis Tilia

Dětská pokožka bývá velmi citlivá, proto je důležité ji chránit a pečovat o ni šetrně, vyhýbat se syntetickým látkám, které ji mohou zbytečně dráždit. Proto vznikl v laboratořích Nobilis Tilia nový dětský přírodní sprchový gel s pomerančovou vůní Vendelín. Je ideální náhradou pevného mýdla. Věřte, že si ho vaše děti zamilují tak, jako ty naše, a každodenní koupání či sprcha se rázem promění ve voňavou pohodu a radost.
nobilis_deti_vendelin_02
Většina dětí má ráda vodu a bublinky, proto je nový gel lehce pěnivý. K pokožce je velmi šetrný a jemný, zároveň ji hydratuje. Obsahuje cenný rakytníkový olej, který jemnou dětskou pokožku zvláčňuje, vyživuje a posiluje její přirozenou odolnost proti vnějším vlivům. Díky velkému množství karotenoidů a vitaminu E chrání kožní buňky před oxidačním stresem a dlouhodobě podporuje zdraví pokožky.

Mycí základ nového gelu tvoří jemné přírodní tenzidy na bázi sacharidů a kokosového oleje. Neobsahuje tedy žádné problematické syntetické látky jako SLS, SLES, PEG ani konzervanty, navíc je snadno biologicky odbouratelný a přátelský k životnímu prostředí. Udržuje zdravé pH pokožky a hodí se pro každodenní použití, kterému lze jen těžko odolat. Vaše koupelna bude totiž ještě dlouho po použití gelu vonět sladkými citrusy a připomínat vám všechny radosti života.

zdroj: Nobilis Tilia / foto: bigstock, Nobilis Tilia / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář