Beauty

Až 7x čistší pleť s Lirene Duo Care Pokročilým systémem

V dnešní uspěchané době hledá stále více žen způsob domácího čištění pleti, ovšem takový, který jim přinese profesionální výsledky. Takovým systémem se pro ně nyní může stát Lirene Duo Care Pokročilý sytém.

Lirene Duo Care Pokročilý sytém zvyšuje účinnost kosmetických produktů, zdokonaluje a zefektivňuje proces péče o pleť. Kvalitní profesionální čisticí systém je jako součást Lirene Dermoprogramu vyvíjen ve spolupráci s Vědeckou laboratoří Lirene pod dohledem dermatologů a ženám přináší svěžejší, vyhlazenější a viditelně rozzářenější pleť.

Stačí jedna minuta denně a Vaše pleť bude dokonale čistá, zbavená make-upu a odumřelých šupinek kůže.

Jak Lirene Duo Care Pokročilý systém používat?
Nejprve odstraňte běžným způsobem make-up z očí a navlhčete pokožku vodou. Na čisticí kartáček naneste Lirene Hydratační obličejový gel o velikosti hrášku a přístroj zapněte. Můžete si zvolit ze dvou rychlostí. Jemnými krouživými pohyby začněte čistit obličej kartáčkem. Po dokončení obličej opět opláchněte vodou. Stejně tak i kartáček.

Rozmazlujte se a po čištění si dopřejte také masáž obličeje pomocí vyměnitelné masážní hlavice, která je součástí balení. Na čistou pleť naneste krém a poté ji pomocí Lirene Duo Care Pokročilého systému masírujte, dokud se krém nevstřebá.
lirene_duo_care_02
Také péče o obě hlavice je více než jednoduchá – po každém použití je stačí pouze opláchnout teplou vodou a osušit.

Výsledkem pravidelného čištění pleti za pomoci Lirene Duo Care Pokročilého systému je svěží vyhlazená a rozzářená pleť. Testy in vivo prováděné ve skupině žen potvrdily, že pleť je až 7x čistší, má méně viditelné póry, je hladší a následná péče v podobě pleťových krémů a masek se lépe vstřebává.

Balení obsahuje čisticí kartáč, masážní hlavici a Lirene Hydratační obličejový gel s lipovým extraktem, vhodný pro všechny typy pleti. Doporučená cena tohoto balení je 699 Kč, koupíte v drogeriích dm a Teta a v e-shopech: kupkosmetiku.cz a babybaby.cz.

zdroj: Lirene / foto: výrobce, bigstock / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář