Zdraví

Pohodové dny a klidné noci s Třezalkou a Kozlíkem

Mlhavá rána, lezavé počasí, stres, napětí, deprese, nespavost – to je odvrácená tvář podzimu. Stačí ale málo a může se na vás usmívat ta druhá tvář – klid, vyrovnanost, kvalitní dlouhý spánek.

Třezalka
Víte, že antidepresiva se v současné době nadužívají podobně jako antibiotika? Zvláště během podzimu, kdy dobu dovolených a slunečných dní pomalu střídají mlhavá rána a lezavé počasí, dopadá na mnohé z nás stres, napětí a deprese. Antidepresiva ovšem nejsou vždy nutným a jediným řešením. Vyzkoušejte přírodní vzpruhu – doplněk stravy Kneipp Třezalka podporuje psychickou pohodu a utišuje nervový systém.

Pokud se jedinec dostane do stresové situace, zažívá pocity úzkosti, podrážděnosti i nesoustředěnost. Stres se promítá i do na fyzické kondice. Dotyčný je unavený, trpí bolestmi hlavy a špatně spí. Mnozí si tak nechají předepsat antidepresiva neboli „pilulky štěstí“, aby se jim co nejdříve ulevilo. Často si ale vůbec neuvědomí, že antidepresiva jsou podobně jako třeba alkohol silně návyková. V některých případech je tedy pro začátek lepší vyzkoušet bylinkové prostředky, které si leckdy s návaly úzkosti a stresu dokážou poradit stejně dobře.

„Kneipp Třezalka je přírodní doplněk stravy, který obsahuje kvetoucí nať třezalky tečkované. Ta působí jako přírodní antidepresivum. Třezalku jako alternativu antidepresiv při lehkých depresivních poruchách doporučují i mnozí psychiatři,“ vysvětluje Jana Brychtová, Brand Managerka společnosti Kneipp, a dodává: „Třezalka je současně velmi významná a oblíbená v lidovém lékařství. Její pozitivní účinky na lidský organismus potvrdila už celá řada farmakologických i klinických studií. V Německu je Kneipp Třezalka dokonce registrované léčivo s garantovaným účinkem.“

Třezalka ovšem umí mnohem víc. Redukuje například abstinenční příznaky při odvykání kouření, pomáhá lidem, kteří se pokoušejí shodit přebytečná kila a začínají s redukční dietou
a přispívá rovněž k lepšímu trávení. Pozitivně působní i při rehabilitaci po mozkových příhodách nebo v období klimakteria.

Doplněk stravy Kneipp Třezalka je k dostání v lékárnách, vybraných sítích drogerií a marketů za doporučenou cenu 249,90 Kč. Díky vysokému obsahu účinné látky postačí k dosažení kýženého výsledku užití jedné tablety denně.
hartmann_trezalka_kozlik_02
Kozlík
Toužíte po kvalitním spánku? Už jste zkusili všechno. Počítali jste ovečky, vydechovali levou nosní dírkou, dokonce jste si i sepsali seznam povinností na další den a spánek stále nepřichází? Nespavostí trpí každý druhý dospělý člověk. Velkým nepřítelem kvalitního spánku je totiž stres, který k dnešní uspěchané době prakticky neodmyslitelně patří. Jak tedy řešit problémy s usínáním? Vyzkoušejte přírodní lék Kozlík Kneipp nebo doplněk stravy Kozlík plus obohacený o vitamín B.

Spánek může být kvalitní jen za předpokladu, že kvalitní byla i celodenní bdělost. Pokud se během dne neustále stresujeme, jsme ve spěchu a řešíme příliš mnoho úkolů najednou, není divu, že si spánek dává na čas. Jestliže nám současný životní styl nedovoluje udělat radikální změny, více relaxovat a odpočívat, není nic jednoduššího, než se svěřit do rukou přírody a vyzkoušet léty i praxí prověřenou bylinku kozlík lékařský. Vybrat si můžete ze dvou variant – lék Kozlík Kneipp, jenž je možné volně zakoupit v lékárnách za doporučenou cenu 298 Kč a doplňku stravy Kozlík plus, který je k dostání také ve vybrané síti drogerií a marketů za 199 Kč.

Kozlík Kneipp je tradiční rostlinné léčivo, které přispívá ke zklidnění nervové soustavy a uvolnění těla a mysli. „Každá tableta obsahuje 500 mg práškovaného kořene kozlíku lékařského. Díky tomu současně podporuje nejen usínání, ale pomůže dosáhnout také kvalitnějšího a zdravého spánku, a to zcela přírodní cestou bez nežádoucích vedlejších účinků,“ vysvětluje Jana Brychtová, Brand Managerka společnosti Kneipp, a dodává: „Po použití léků na spaní se často po probuzení dostavují nepříjemné pocity, jakými jsou například malátnost či takzvaný kocovinový efekt. V případě kozlíku to však nehrozí.“

zdroj Kneipp / foto bigstock, Kneipp / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář