Soutěže

Stylové plavky a svůdné spodní prádlo – soutěž o poukazy do e-shopu Lascana

Dnes pro vás máme opravdovou soutěžní lahůdku. Stačí správně odpovědět na položenou otázku, mít trochu toho štěstí a už si můžete začít vybírat z široké nabídky svůdného spodního prádla a stylových plavek na e-shopu úspěšné mezinárodní značky LASCANA!

LASCANA nabízí své zboží již ve třech středoevropských zemích, včetně České republiky. Kvalitní kolekce LASCANA svým dobrým načasováním, prvotřídním designem a atraktivními cenami určí základní trendy pro zahájení plavkové sezóny v roce 2016. Čeští zákazníci se od prvního okamžiku mohou těšit stejné kvalitě a širokému výběru bikin, plavek a plážového oblečení, jako kdekoli na světě. A to není všechno!

Skupina Otto Group v roce 2001 založila úspěšnou mezinárodní značku LASCANA, kterou nyní úspěšně uvádí i ve svých internetových obchodech ve střední Evropě. Zákazníkům jsou nyní k dispozici stylové produkty vysoké kvality, které nikde jinde v České republice nekoupí.

Proč jsou produkty značky LASCANA tak exkluzivní? Vášeň, kvalita, individualismus a široký sezónní sortiment udávají trend plavek: velmi veselé barvy a tvary, orientální, květinové, zvířecí a fantazijní vzory, plavky zdobené šperky, geometrickými tvary a jednobarevné modely. Každý si může vybrat, co se mu líbí.
soutez_lascana_03
Kromě plážového oblečení a doplňků můžou zákazníci v e-shopu LASCANA najít další žádané mezinárodní módní značky, jako Buffalo, Sunseeker, Jette, s.Oliver nebo i Marie Claire.

Značka LASCANA dlouhodobě spolupracuje se světově známými sexy modelkami. V poslední době značku reprezentovaly modelky Erin Heathertonová, Irina Shayková a Sara Nuruová. Pro letošní sezónu se tváří LASCANA stala Kenya Kinski-Jonesová, dcera herečky Nastassji Kinské a hudebního producenta Quincy Jonese!

Tim Petersen, proslulý fotograf módy, hvězd a krásy v New Yorku, zachytil kolekci LASCANA 2016 na karibském ostrově Aruba. Značka chce připomínat ženám, že se mají zviditelnit jedinečným, nezaměnitelným způsobem, aby zapomněly na šedý každodenní život a užívaly si bezstarostné letní okamžiky na pláži. To znamená, že žít je třeba tady a teď a procítit každý den! Každý den by měl mít něco, za co stojí žít. Jak Kenya Kinski-Jonesová říká, a ta často prožívá krásy léta a moře: „Jsi jedinečná a musíš zazářit.“ LASCANA je s tímto názorem za jedno a o tom svědčí i její velmi kvalitní, módní a vyzývavé plavky.

V loňském roce dostal populární internetový obchod LASCANA od oblíbeného časopisu FOCUS ocenění „Top obchodník přes internet“, od Die Welt získal cenu „Důvěryhodný obchodník“. To je důležité i pro místní ženy, protože se nyní už i v České republice mohou těšit stejné kvalitě a zážitku z nakupování, jako v Německu a po celém světě.

Pozor: LASCANA je k dispozici pouze ve vlastním internetovém obchodě, takže zákazníci značky mohou zažít i kouzlo jedinečnosti!
soutez_lascana_02
Soutěž: Odpovězte správně na otázku a získejte možnost „obléknout se“ v e-shopu LASCANA. Soutěžíme o 2 poukazy, každý v hodnotě 2 500 Kč.

Soutěžní otázka: Na kolik kategorií je rozdělena sekce Plavky na e-shopu LASCANA nepočítáme-li imageového průvodce?

a) 1

b) 4

c) 2

Nechcete-li tipovat, nápovědu najdete na www.lascana-shop.cz/plavky.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 2. 6. 2016, do předmětu uveďte LASCANA. Dva autoři správné odpovědi obdrží speciální kód (ID číslo), které následně použijí na nákup v e-shopu LASCANA.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na facebooku a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

1 komentář

Přidat komentář