Představujeme

To pravé letní osvěžení – KFC Shake v pěti variacích

KFC představuje před zahájením letní sezony zbrusu nový ledově-mléčný nápoj – Shake. Lahodná kombinace jedné z pěti oblíbených příchutí a vanilkové zmrzliny zajistí všem hostům nezapomenutelný chuťový zážitek a to pravé letní osvěžení.

Na své si přijdou jak milovníci svěžího ovoce nebo tmavé čokolády, tak i vášniví příznivci kávy. Nové shaky jim totiž zprostředkují exkluzivní chuť těch nejlepších jahod, jedinečnost hořké čokolády a chuť a aroma čerstvě mleté kávy. Nebudou ale chybět ani další příchutě – lahodné karamelky, které se rozplývají na jazyku, nebo méně obvyklá, ale stále populárnější sladká příchuť pražených arašídů, která je tak typická pro burákové máslo.
kfc_shake_02
Základem všech nápojů je vanilková zmrzlina, která patří dlouhodobě mezi nejoblíbenější zmrzlinové příchutě na českém trhu.

Shaky jsou v restauracích KFC po celé České republice v nabídce od 24. května 2016 ve dvou velikostech a hosté si je budou moci vychutnávat neomezeně po celý rok. V sekci dezertů nahrazují sezónní nápoj krusher. Cena shaku je 39 resp. 49 Kč v závislosti na velikosti.

zdroj: KFC / foto: bigstock, KFC / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář