Představujeme

Zimní novinky Costa Coffee zahřejí po těle i po duši

Také jste se těšili na to, čím letos v zimě obohatí svou nabídku vaše oblíbené kavárny Costa Coffee? Jaké voňavé speciality si pro vás připraví? Vaše chvíle právě přichází! Zimní novinky jsou tu!

Karamelovo-popcornové Caffé Latte
Popcorn nepatří jenom do kina, ale může být také součástí voňavé kávy. Odpoutejte se od konvencí a vyzkoušejte sezónní novinku – Karamelovo-popcornové Caffé Latte. Během zimy potřebujeme více energie, proto se jedná o lehce vydatnější variantu mléčného Caffé Latte. V kavárnách Costa Coffee se připravuje z espressa z jedinečné kávové směsi Mocha Italia a čerstvého mléka. Je to nápoj jednolité barvy, čehož docílíme rychlým prolitím espressa do horkého napěněného mléka. Zimní novinka je doladěna popcornovým sirupem, třešničkou na kávě je pak bohatá čepice nadýchané šlehačky zalitá karamelovou omáčkou a posypaná karamelovým popcornem.

Medová horká čokoláda
Milujete sladké? Pokud ano, pak se vám už určitě někdy zdál sen o čokoládovém království, kde tekla místo vody čokoláda, chodníky byly dlážděné touto oblíbenou pochoutkou a na stromech rostly čokoládové hruštičky. Vlastně všechno ostatní bylo také z čokolády – bílé, hořké, mléčné, ledové a nechyběla tu ani čokoláda medová – dokonalá symbióza dvou lahodných pochutin. Nyní se váš sen stal skutečností. V kavárnách Costa Coffee vyslyšeli vaše přání a nachystali si pro vás Medovou horkou čokoládu. Nechte se unášet jemnou nezaměnitelnou chutí horké čokolády připravené z čerstvého mléka snoubenou s chutí vláčného medu, ozdobenou nadýchanou šlehačkou a zalitou čokoládovou polevou na povrchu.
costa_coffee_vanoce_02
Javorové cappuccino
Máte raději zimu než léto? Vidíte se už na horách, jak sjíždíte zasněžené vršky? Navnaďte se na tuto pohodovou atmosféru s cappuccinem v kanadském stylu – s javorovým sirupem.
Chcete-li si osladit život, je lepší použít přírodní sladidla. Jedním z nich je právě javorový sirup, jehož největším producentem je Kanada. Co javorový sirup obsahuje? Především vodu a sacharózu, ale také další látky včetně tolik potřebného draslíku, vápníku, zinku a manganu. Silné espresso připravené z kávové směsi Mocha Italia s mléčnou nadýchanou pěnou zasněžené zlatým kakaovým posypem a doplněné javorovým sirupem se stane vaší novou závislostí.

A co nesmí chybět?

Perníkové Caffé Latte
Okouzlující vůně hřebíčku, badiánu a především skořice ve spojení s jemností kvalitní kávové směsi Mocha Italia si vás naprosto podmaní. Třešničkou na dortu je lahodná nadýchaná šlehačka dozdobená perníčkem. Nic nezahřeje a neuspokojí v zimě chuťové pohárky více než krémové Perníkové Caffé Latte z kaváren CostaCoffee, které si můžete vychutnat nejen z porcelánových hrníčků, ale i z kelímků ze speciální edice s vánočními motivy.

Novinky oblíbených kaváren Costa Coffee vás zahřejí po těle i po duši. S Medovou horkou čokoládou, Javorovým cappuccinem, Karamelovo-popcornovým nebo Perníkovým Caffé Latte bude předvánoční čas o něco příjemnější a veselejší. Kavárny Costa Coffee najdete jen v Praze, Plzni, Pardubicích, Teplicích, Ostravě, Liberci a nově také v Brně.

zdroj: Costa Coffee / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář