Představujeme

Yves Saint Laurent – Jarní look 2014

Značka Yves Saint Laurent rozšiřuje mimořádně úspěšnou řadu líčení Jarní look 2013. Představuje proto zbrusu nové sběratelské palety v elegantním obalu, které očím i pokožce dodají úchvatný dotyk jara. Obal paletky na sobě nese skvostné rytí. Mat ostře kontrastuje s lesklým zlatým povrchem a motivy pulzují energií divokého tance květin. Celek odlehčují příjemné květinové odstíny.

ysl_palette_04Paletka Pivoine Crush – kvetoucí oči
„Živoucí harmonie, směs odstínů pivoněk… Exploze zářivých barev. Odstíny Palette Ombres 5 Lumières Pivoine Crush jsou jako výtažky barev z kytice květin.“ – Lloyd Simmonds, kreativní ředitel oddělení make-upu společnosti Yves Saint Laurent Beauté.

Stíny, světlo, čisté barvy. Pět módních odstínů znamená nekonečnou řadu možností, jak umělecky tvořit na vlastních očích. Tóny fuchsiové, růžové, korálové a tmavé třešně vám umožní pohrát si s kontrasty. Perleťová champagne zase oči zvýrazní a naplní je jarní svěžestí.

Paletka Rosy Blush – květinové tváře
„Lehounce zabarvená tělová tvářenka díky pudrovým perličkám, které zachycují světlo, pleť rozzáří a lehce vytvaruje lícní kosti. Je to exploze růží, které rozjasní pokožku hebkostí a svěžestí.“ – Lloyd Simmonds.

Paleta Rosy Blush s mramorovým motivem připomíná svým tvarem překrásný okvětní lístek růže. Tato nádherná kazeta obsahuje dva odstíny růžové, které se opírají o hru kontrastů mezi matným a měňavým povrchem. Tvářenka a rozjasňovač – dvojice tělových odstínů dokonale rozjasní tváře, prozáří pleť a rozsvítí ta nejnápadnější stinná místa. Inovativní pudrová a krémová struktura se snadno smísí a potáhne pleť lehoučkým saténovým závojem. Pokožka se hříšně rozzáří.

V rámci kolekce Jarní look 2014 ozdobí Yves Saint Laurent rty čtyřmi novými smyslnými odstíny Rouge Volupté. Premiérově také uvede čtyři nové neodolatelné odstíny lesků Gloss, nejmladšího člena rodiny Volupté.

Gloss Volupté – pozvání k polibkuysl_palette_03
Yves Saint Laurent nabídne rtům zcela novou smyslovou zkušenost.

Revoluční lesk, ryzí nektar čisté barvy, který se nelepí a je dvakrát krémovější než klasické lesky. Gloss Volupté tvoří tenoučký film, který vyniká neuvěřitelným leskem. Revoluční patentovaný aplikátor tvaru něžného polibku dokonale přilne ke rtu. Intuitivní aplikace doslova vybízí k vyšpulení rtů.

Gloss Volupté se ukrývá v nádherné lahvičce podobající se šperku se zlatým uzávěrem a stříbrnou šerpou, z níž v rytině vystupuje legendární logo YSL Cassandre. Průsvitné stěny dokonale poukazují na čistotu barvy, která přitahuje pohled jako silný magnet.

Nový elixír svůdnosti čeká na svou exkluzivní premiéru během přehlídky kolekce Jarní look 2014, a to ve čtyřech mimořádně smyslných odstínech, které představují perfektní pozvání k polibku:

N°3 Rose Fusion: Okouzlující korálová
N°104 Prune Organdi: Dramatická černá třešeň
N°19 Rose Orfèvre: Něžná růžová
N°49 Terriblement Fuchsia: Živoucí fuchsiová

Rouge Volupté – čistá barva – maximální pohodlí
Zářivé a intenzivní odstíny Rouge Volupté ozdobí rty závojem ryzí barvy. Tu skvěle doplňuje hedvábná textura podobající se balzámu, která rty vyživuje, zkrášluje a navrací jim objem.

Během přehlídky kolekce Jarní look 2014 rozkvete ve čtyřech nových, mimořádně působivých odstínech:

N°31 Fuchsia Tourbillon: Větší než malé množství růžové
N°32 Corail Jalouse: Korálová k upoutání pozornosti
N°33 Rose Neillia: Vášnivě rudá
N°34 Rose Asarine: Červená k rozptýlení
ysl_palette_02
Historie Rouge Volupté
Potěšení smyslů, extáze ryzí barvy. Mimořádně smyslný zážitek z úchvatné struktury a intenzivní záře. Yves Saint Laurent představuje rodinu Volupté, celou škálu výrobků, které každý ihned pozná podle nezaměnitelné svěží vůně připomínající divoké mango.

2008: Vznik ROUGE VOLUPTÉ, závoje čisté barvy v příjemné struktuře balzámu, která nabízí maximální pohodlí díky takzvané zpětné injektáži, k níž dochází během výrobního procesu.

2013: Vznik ROUGE VOLUPTÉ SHINE, řady smyslných a zářivých barev ukrývajících se ve struktuře, která představuje příjemný a univerzální koktejl péče o rty. Díky nebývale vysoké koncentraci takzvaných měkkých vosků se rozpouští ihned po kontaktu se rty.

2014: Legenda pokračuje v podobě GLOSS VOLUPTÉ. Patentovaný aplikátor se dokonale poddává tvaru úst. Revoluční složení nelepí a nabízí bezkonkurenční krémovou strukturu, která se na rtech mění v lehoučký a lesklý film. V rámci kolekce Jarní look 2014 budou exkluzivně představeny čtyři úvodní odstíny.

Jak nový look rozluštit
Lloyd Simmonds – kreativní ředitel oddělení make-upu společnosti Yves Saint Laurent Beautéysl_palette_05

„Tento look jsem vybudoval kolem spojení intenzity a něhy. S paletou Rosy Blush ve vodových odstínech růžové úžasně pročistíte a rozzáříte plet. Můžete ji protáhnout až ke spánkům a používat ji jako rozjasňovač.

Paleta Pivoine Crush zase zvýrazňuje oči. Odstín černé třešně, který se pohybuje někde mezi růžovou a švestkovou, můžete používat samostatně nebo ho nanést podél linie řas a zintenzivnit tak pohled. Ostatní odstíny se mohou nanášet až k obočí, což vytvoří sexy narůžovělý, kouřový efekt.

Chcete-li přidat očím hloubku, zvýrazněte je pomocí oční linky Dessin du Regard a řasenky Mascara Volume Effet Faux Cils.

Když rty do hloubky hydratujete a opticky vyplníte pomocí růžovo červeného odstínu fuchsiové, a pak na ně nanesete nový zázrak YSL na rty Gloss Volupté N°3 Rose Fusion, dosáhnete nejen extrémního lesku, ale i pocitu výjimečné svěžesti, jako byste kousla do ovoce právě utrženého ze stromu.

Jarní look Yves Saint Laurent bude na českém trhu k dispozici na přelomu ledna a února 2014.

text: Yves Saint Laurent / foto: Yves Saint Laurent / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář