Volný čas

Začít s kurzy angličtiny není nikdy pozdě

Už vás nebaví, že pokaždé, když vyrazíte za hranice České republiky, nezvládnete více než pozdravit a objednat si pivo? Rádi byste s cizinci prohodili pár slov a popovídali si s nimi? Možná, že vám škola studium angličtiny nenabídla nebo jste už všechna slovíčka a fráze zapomněli. Nic vám však nebrání začít znovu, nikdy není pozdě. S jazykovými kurzy v Praze se nejrozšířenějšímu světovému jazyku naučíte i vy.

Na učení cizího jazyka si vždycky chvíli najdete
Říkáte si, že na učení cizích jazyků nemáte čas? Je jasné, že při chození do práce, školy, zvládání rodinných povinností a nedej bože dalších koníčků není snadné si vyhradit čas ještě na angličtinu. Tisíce spokojených klientů, kteří to samé dokázali před vámi, však dokazují, že skloubit kurzy angličtiny s běžným životem jde. Vybrat si můžete z několika termínů, nebo zvolit individuální výuku, při které vás nebudou rušit jiní studenti, a budete mít svého lektora jen pro sebe. Lépe se s tímto typem kurzu také vměstnáte do svého našlapaného kalendáře.

Co vám kurzy angličtiny přinesou?
I kdybyste ale na nějaký čas měli něco ze svého programu obětovat, navštěvovat jazykovou školu se vyplatí. Umění ovládat angličtinu představuje dnes na trhu práce téměř nutnost, čím lépe budete psát, mluvit a rozumět, tím větší vaše výhoda oproti ostatním bude. Kromě pracovního využijete cizí jazyk i v osobním životě. Zhlédnout svůj oblíbený seriál v originálním znění vám otevře zcela nový pohled na něj. S dobrou angličtinou si svoji dovolenou užijete mnohem více. A podobných důvodů bychom našli desítky.

Jazykové kurzy v Praze
O výuku angličtiny se v Praze stará IJV – Institut jazykového vzdělávání. Tato jazyková škola s 15 lety zkušeností nabízí včetně angličtiny kurzy ve 20 světových jazycích. Sami si vyberete, jestli chcete absolvovat intenzivní jazykový kurz, nebo na výuku docházet po delší dobu, jestli se chcete vzdělávat sami, či ve skupině. Zahoďte tak veškeré obavy a začněte se učit anglicky v centru Prahy na Václavském náměstí.

Zdroj: Institut jazykového vzdělávání s.r.o. / foto archiv / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář