Produktové tipy

Zimní limitovaná edice Skyru zavoní hruškou se skořicí a vrátí do hry švestku

Bohušovická mlékárna nabízí v obchodech i letos limitovanou zimní edici SKYRU. První „limitka“ potěší každého, komu zima voní skořicí, a navíc je toto koření skvěle doplněné hruškou. A kdo si před pár lety oblíbil švestkovou příchuť, tak se může radovat, protože švestka je zpět! Limitovaná edice se vyznačuje jako vždy nejen vynikající chutí, ale tradičně i vysokým obsahem bílkovin a pouze minimem tuku, jak už je u SKYRU samozřejmostí.

V zimním období Bohušovická mlékárna chce své zákazníky potěšit dvěma novými limitovanými SKYRY. První „limitka“ vám možná trochu připomene Vánoce, a to díky vůni skořice, která skvěle souzní s hruškovou příchutí. V druhém případě si dopřejete chuť tradičního českého ovoce – švestek, která se po třech letech díky své oblíbenosti opět vrací na scénu.

Tento mléčný výrobek s islandskými kořeny je vhodný jako součást jídelníčku sportovců, dětí, seniorů či těhotných nebo kojících žen. Ideální je také při redukčních dietách, zvyšování kondice, nabírání svalové hmoty a celkovém zlepšení životního stylu. Na SKYRU zákazníci oceňují kromě charakteristické chuti především složení bohaté na bílkoviny (až 12 %) a skoupé na tuky (od 0,1 do 1 %). Výhodou je i vyvážený podíl sacharidů. SKYR navíc obsahuje i vitamín D, který je důležitý pro kosti a správné fungování imunitního systému.

Řada SKYR Bohušovické mlékárny má ve stálé nabídce celkem sedm příchutí – neochucený natur, jahodu, brusinku, broskev-meruňku, třešně-černý rybíz a borůvku a vanilku se sníženým obsahem cukru. Kromě toho chystá mlékárna dvakrát ročně limitovanou edici ladící s daným ročním obdobím. Ve spolupráci se sesterskou Choceňskou mlékárnou vzniklo v roce 2020 také nové Choceňské pomazánkové & Skyr. Oproti tradičnímu pomazánkovému najdete v jeho kelímku nižší obsah tuku a vyšší obsah bílkovin.

Zdroj: Bohušovická mlékárna / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář