Vztahy

7 věcí, kterých si muž na ženě všimne nejdříve

Často slýcháme, že to první, co muž na ženě řeší, čeho si všímá jako první, je její poprsí nebo zadek. Není tomu tak. Naprosto první věcí, která muže na ženě zaujme, je její úsměv.

Úsměv
Upřímný a přirozený úsměv je to první, čeho si na vás muž všimne. Usmívající se žena je všeobecně považována za mnohem atraktivnější a přístupnější komunikaci. Vysílá tzv. signál sebejistoty, štěstí a optimismu. Navíc, jak je známo, úsměv je nakažlivý, pokud se na někoho usmíváte, začne se usmívat i on na vás.

Oči
Další věcí, které si na vás muž všimne, jsou oči. Oči o vás hodně vypovídají. Na očích se pozná, zda jste upřímná, nebo lžete, zda jste šťastná, nebo smutná… My ženy máme navíc tu výhodu, že své oči můžeme zvýraznit líčením. Dejte však pozor, abyste to nepřehnala s barvami – lehké zvýraznění tělovým stínem a řasenkou mnohdy úplně postačí. Chcete-li k sobě muže přilákat, snažte se s ním co nejdéle udržet oční kontakt. Tak bude zcela jasné, že je zde šance k navázání nějakého vztahu.
muz_zena_vsimne_03
Vlasy
Věřte, že ani hodiny strávené v kadeřnickém salonu nejsou marné. Většina mužů si totiž myslí, že upravené, zdravé a lesklé vlasy jsou znakem zdravé a sebejisté ženy. A nemusíte mít ani dlouhé vlasy, stačí šik střih a pěkná barva. Důležité je, abyste se ve svém účesu cítila dobře, jedině tak budete působit spokojeným dojmem.

Postava
Postava je jednou z prvních věcí, které si všimne žena na ženě. My řešíme, zda je „sokyně“ vyšší, štíhlejší, s hezčím poprsím a menším pozadím. Muži toto řeší až jako „druhou“ věc. Většina žen se mylně domnívá, že se mužům líbí hlavně modelky a ženy extrémně štíhlé. Tak tomu ale není, pro muže je důležité, aby měla žena zdravou váhu, lichotící její výšce. A že nemáte zrovna dokonalé tvary? To není ten největší problém. Věřte, že váš úsměv a milá povaha jsou důležitějšími kritérii.

Poprsí
Ano, je to tak. Podle nejrůznějších průzkumů, pořádaných po celém světě, je poprsí až pátou věcí, na kterou zaměří většina mužů svou pozornost. Oni totiž nejsou až tak povrchní, jak si my ženy někdy myslíme. Plná prsa jsou pro muže zejména znamením mládí a plodnosti, proto na ně přichází řada až po úsměvu, očích a vlasech. Samozřejmě, jako u všeho, i zde existují výjimky – vždy se najdou muži, kteří budou svůj pohled směřovat jako první do výstřihu, ale ani ti tam nezůstanou příliš dlouho. Důležité je, být se svým poprsím spokojená, vždyť: co je krásné pro jednoho, nemusí se líbit jinému.

Nohy
Není žádným překvapením, že se většina mužů otočí za dlouhýma štíhlýma nohama. Zejména v létě jsou ženské nohy jednou z největších atrakcí. Pokud ale nejste majitelkami dlouhých nohou, nezoufejte, jsou důležitější věci, než délka a tvar vašich nohou. Dopřejte jim pravidelnou péči v podobě pedikúry a váš muž je bude milovat.
muz_zena_vsimne_02
Oblečení
Vaše oblečení, parfém a make-up vypovídá hodně o vašem stylu. Váš outfit ukazuje vaši sebedůvěru a přístup k životu. Nemyslete si tedy, že je jedno, co máte na sobě. Muži milují tajemné ženy a rádi si představují, co se právě pod tím vaším kouskem oblečení skrývá, věnujte tedy pozornost tomu, co si oblékáte.

text: redakce / foto: bigstock, dreamstime

Doporučené

Přidat komentář