Představujeme

Řekněte své „ANO“ přírodní kosmetice Lush

Čerstvá, ručně vyráběná kosmetika, netestovaná na zvířatech. To je Lush – mezinárodní kosmetická firma s více než 690 obchody po celém světě. V České republice je zatím internetový obchod a jeden kamenný obchod v Praze – v obchodním centru Palladium. V Lush vědí, že čichové vjemy jsou nedílnou součástí našeho života – vůně umí vyvolávat vzpomínky, zlepšit náladu i každodenní život.
lush_predstavujeme_03
Všechny výrobky Lush jsou vhodné pro vegetariány, zhruba 80% z nich i pro vegany. (certifikát od Vegan Society: http://vegansociety.com/). Spousta produktů je vyráběna netradičně v tuhé formě, aby se neplýtvalo obaly, protože otázka ekologie je pro Lush velmi důležitá. Všechny obaly jsou recyklované a recyklovatelné.
lush_predstavujeme_06
Společnost Lush je zařazena v seznamu výrobců netestujících na zvířatech organizace Svoboda zvířat: http://www.netestovanonazviratech.cz/seznam-znacek-s-hcs-hhps-dostupnych-v-cr/
lush_predstavujeme_04
Co v Lush najdete
Voňavé koupele: tuhé koupelové pěny, krémové luxusní koupele, balistiky.
Sprchové „pochoutky“: sprchové gely, želé, koktejly, emotibomby, krájená mýdla, tělové kondicionéry, scruby.
Vše pro krásné vlasy: šampony a kondicionéry – tuhé i tekuté, masky, stylingové gely, přírodní barvy na vlasy – hena, produkty péče o vlasovou pokožku.
Produkty pro usměvavou tvář: čerstvé masky, čistící rolády a mýdla na obličej, odličovače, krémy na obličej, krémy na holení, tuhá pleťová séra, podkladové krémy, tonizační tablety, pleťové vody, balzámy a scruby na rty.
Produkty pro hebké tělo: tuhé masážní oleje, krémy na tělo, ruce i nohy, krémy na holení, tělové pudry, deodoranty i balzámky na spánky.
Tekuté i tuhé parfémy
Ekologicky zabalené dárkové sady
lush_predstavujeme_05
Lush miluje naháče
Naháč je tzv. nahý výrobek – výrobek bez obalu. Lush jsou přeborníci ve vymýšlení produktů v tuhé formě a bez obalu, tj. „nahých“. A proč že je to tak bere? Tuhé produkty neobsahují vodu, tudíž není potřeba je konzervovat. Tuhé výrobky Lush jsou tak zcela bez konzervantů. Tuhé produkty nepotřebují obaly, což znamená o několik plastových lahví na skládce méně. Odpadá také čerpání energií a zdrojů spojené s výrobou obalů. Naháči Lush jsou baleni do recyklovaného voskovaného papíru.
lush_predstavujeme_02
zdroj: Lush / komerční sdělení

Doporučené

1 komentář

  • Lucka 29/01/2015 at 9.25

    Jéééé, dostala jsem k narozeninám roh jednorožce do koupele. Koupelna nám voněla ještě druhý den, krása:-)

    Odpovědět

Přidat komentář