Vztahy

8 kroků k dokonalému romantickému večeru

Nemusíte čekat na zvláštní příležitost, jako je výročí svatby, narozeniny partnera nebo Štědrý den, abyste si udělali dokonalý romantický večer. Stačí vybrat den, kdy máte oba čas. Trocha příprav a romantický večer je na světě. Romantický večer můžete prožít kdykoli, stačí být s tím, koho milujete.

Děti
Pokud máte děti, svěřte je pro tento večer do péče prarodičů. Děti vyžadují pozornost, musíte jim věnovat pravidelnou péči – úkoly, jídlo, koupání… to by mohlo váš večer narušit.

Oblečení
Zvolte něco pěkného na sebe, něco, co lichotí vaší postavě, ale je i dostatečně pohodlné, abyste se cítila uvolněně.
romanticky_vecer_03
Osvětlení
Je-li to možné, dovoluje-li to vybavení vašeho bytu, zvolte tlumené osvětlení, popřípadě zapalte různě po bytě svíčky, nesmí jich však být příliš – stačí jedna na kuchyňské lince, jedna na stole, v chodbě a ložnici, popřípadě v koupelně, pokud si budete chtít romantický večer zpestřit společnou voňavou koupelí.

Hudba
Pusťte potichu nějakou hudbu, která bude podporovat romantickou náladu večera. Například hudbu, kterou jste poslouchali na svatební cestě nebo v době, kdy jste se seznámili.

Jídlo a pití
Uvařte to, co má váš partner nejraději, prostřete krásně stůl a zvolte pití, které dotvoří atmosféru pohoštění.

Překvapení
Připravte si pro partnera malé překvapení, ať už je to nějaký malý dárek, co ho potěší, sladký dezert z jeho oblíbené cukrárny nebo vaše nové sexy prádlo.

Film
Skoro každý pár má nějaký společný oblíbený film, na který se rádi jednou za čas podívají. Připravte tento film do video přehrávače a až se přesunete do ložnice nebo obývacího pokoje, pusťte si ho.
romanticky_vecer_02
Ložnice
Povlečte vaši postel do nějakého pěkného romantického motivu a na polštáře použijte příjemnou vůni, která dotvoří romantiku této místnosti.

Nezapomeňte, že romantický večer by měl být romantický pro vás oba, dělejte tedy jen to, co vás baví a činí vás šťastnými.

text: redakce / foto: dreamstime

Doporučené

Přidat komentář