Beauty

Age Defence: Kosmetiku děláme s láskou, protože nás baví

Pokožka obličeje je nejnáročnější a nejcitlivější částí našeho těla. Rovněž je nejvíce vystavena klimatickým a škodlivým vlivům. Proto také vyžaduje účinnou ochranu a cílenou péči, která je v souladu s jejími přirozenými potřebami.

Účinky produktů Age Defence poznáte již během prvních použití díky vysokému obsahu aktivních látek. Výsadou Age Defence je použití nejvyšší klinicky ověřené koncentrace účinných látek v produktech. Než si Vaše pleť na takové množství zvykne, může zpočátku během nanášení a krátce po něm reagovat přechodným jemným štípáním, zarudnutím či pnutím. Vaše pleť si brzy zvykne a za extra doping se Vám odvděčí.

Krásnou pleť může mít každý a v každém věku. Každodenní péče Vás odmění projasněnou a svěží pokožkou. Nejnápadnějším projevem stárnutí jsou vrásky, které se s přibývajícím věkem prohlubují. Struktura kůže ztrácí svoji pružnost, hydrataci, buněčná obnova se zpomaluje a snižuje se tvorba kolagenu. Stárnutí je zakódováno v našich genech, ale je ovlivněno také životním stylem, stresem či prostředím v kterém se pohybujeme.

Stárnutí pleti můžeme zpomalit včasným a pravidelným používáním kvalitní kosmetiky, pečovat o pokožku bychom měli začít před vznikem prvních vrásek. Správná hydratace je pro zpomalení tvorby vrásek klíčová. Například kyselina hyaluronová napomáhá oddálení nástupu vrásek a šetrně se stará o ty již vzniklé. Peptidy působí jak proti mimickým, tak proti statickým vráskám, které způsobuje povadnutí kůže a nedostatek kolagenu. Nicméně základem v péči o pleť, aby mohla absorbovat co nejvíce účinných látek z krémů a sér, je její správné odlíčení a čištění – důkladná příprava pleti na aplikaci výživných a pěstících látek v těchto produktech. Zejména na tyto přípravné kroky v péči o pleť Age Defence velmi dbá, což se odráží například i v očíslování jednotlivých produktů, abychom věděli, jak je správně za sebou používat.

Age Defence je ryze česká rodinná firma. Vše vymýšlí a tvoří v České republice. Dalším velmi nadstandardním krokem, který značka nabízí, je individuální poradenský servis od kvalifikovaného lékaře.
HAMi_HAEC 15
Tip na ranní a večerní kosmetický rituál – plán péče o Vaši krásu
Kosmetickým rituálem by měla být rutina při použití přesně za sebou jdoucích produktů, které právě díky své přísné posloupnosti nabídnou naší pleti úplně to nejlepší. Kosmetické přípravky odvedou tu nejlepší práci jen v případě, že se dostanou na řadu pravidelně. Ani ten nejdražší krém totiž nebude fungovat, když se s ním namažeme jen občas, nebo pokud podceníme přípravu pleti. Pravidelným a důkladným čištěním předejdeme zanášení pórů a tvorbě černých teček. Snížíme tak šanci bakterií se usazovat na pleti a díky tomu zamezíme tvorbě zánětlivých pupínků.

Ráno
Při ranním rituálu můžeme vynechat krok s odličováním, vždy však neopomeneme čištění a tonizaci. Vždyť i v noci je pokožka vystavena prachu, pylu a dalším zplodinám z ovzduší, byť v menší míře než ve dne. Po noci zůstává na pleti i pot, nadbytečný maz nebo nečistoty z polštáře. Čištění vše odstraní a pleť připraví, aby se hydratační, ochranné a pečující složky séra, očního a denního krému dostaly, kam mají.

Při ranním ošetření nezapomínáme ani na krk, dekolt a ruce. Tímto rituálem si vytvoříme ochranný štít proti všemu, co nás může během dne potkat. Navíc pleti dodáme energii a rozzáříme ji.

Večer
Večerní péče o pleť, je velmi často podceňována. Neodličujeme se, nepoužíváme ani noční krémy, jenže naše pokožka nám to po pár letech ukáže/vybere si svou daň. Přitom vypadat starší a unavenější žádná z nás nechce. Odlíčení, čištění, tonizace. Tyto tři kroky by měly provázet každou ženu při večerním rituálu, protože zajistí pečlivé a důkladné vyčištění pokožky od všeho, co se na ní během dne usadilo. Na takto očištěnou pokožku naneseme sérum, oční a noční krém.

Noční péči podpoříme všechny regenerační procesy v pleti. Při spánku se totiž účinné látky z kosmetických přípravků lépe vstřebávají a působí intenzivněji.

Zdroj: Age Defence / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář