Představujeme

Almara Soap představuje vlasovou řadu a nová fancy mýdla

Vlasy jsou ovlivňovány nepříznivými vlivy nehledě na roční období, proto přicházíme s pořádnou náloží novinek, které rozšíří již stávající nabídku tuhých šamponů a elixírů.

Vlasová péče Almara Soap
Stávající kolekci šamponů doplňují tři nové. Clean Hair na problematickou vlasovou pokožku, Shiny Hair pro mastící se vlasy a Strong Hair proti jejich vypadání. Šampony obsahují rostlinné oleje, extrakty z evropských i ayurvédských tradičních bylinek, jako je henna, ashwaganda, kapoor kachli nebo reetha, a esenciální oleje.

Hair Oil | Strong Hair posílí vlasy od kořínků až po konečky. Pro malý zázrak stačí pár kapek blahodárného oleje. Lze jej použít hned na několik způsobů – všechny naleznete popsané na našem webu. Olej je rovněž obohacený o extrakty z bylin, vlasy zanechává vyživené, zvětšuje jejich objem, a přitom nemastí.

Řada hydrolátů má přírůstek – Hair Mist | Bříza. Dokonale vyživuje pokožku, přirozeně hydratuje a poctivě posiluje každý vlas přímo od kořínku. Vlasový sprej je skvělý proti svědění i pro osvěžení vlasové pokožky.

Produktová řada Hair Tea je absolutní novinkou v kategorii profesionální péče o vlasy. Bylinné oplachy se na vlasy používají již staletí, nyní se k nim s láskou vracíme. Směs bylin stačí vložit do sítka, zalít horkou vodou, nechat louhovat a vychladlou nalít přímo na vlasy. Na výběr jsou hned dvě varianty!

Osvědčení pomocníci řady Hair Elixir jsou skvělou alternativou konvenčních kondicionérů a perfektně se doplňují s mýdlovými šampony. Jsou vyrobené na bázi nefiltrovaného jablečného octa a vlasy posilují, vyživují a dodávají jim lesk.
Fruity_Collection_1_WDNová ovocná Fancy mýdla
Mýdla s vůní ovoce patří obecně k nejoblíbenějším, proto jsme jejich již tak početné řady doplnili o nové 4 druhy: svěží jablkové Green Apple, sladké a šťavnaté hruškové Juicy Pear, nádherné ve svém designu a velmi osvěžující Peach Nectar s vůní broskví a prosecca a velmi smyslné fíkové Ruby Figs.

Všechny produkty jsou dostupné na e-shopu a v řadě dalších e-shopů a kamenných prodejen.

Zdroj: Almara Soap

Doporučené

Přidat komentář