Pro rodiče, Soutěže

Soutěž o 3 dětské kufříky značky Oxybag

Znají to asi všichni, kdo mají děti. V dětském pokoji se na zemi, v lepším případě na stolcích, válí spousta pastelek, temper, tužek, bloků a papírů…

Naše dnešní soutěž, ve spolupráci s Oxybag, pomůže vašim dětem uspořádat si všechny tyto školní pomůcky do výtvarné výchovy na jedno místo. Nejen, že tak budou mít absolutní přehled, kde je najdou, ale ještě bude jejich království pěkně uklizené.

Soutěž: Odpovězte správně na položenou otázku a můžete to být právě Vy, kdo od nás dostane praktický dětský kufřík na výtvarné pomůcky nebo jiné drobnosti, vyrobený v ČR z kvalitních materiálů. Kufříky u nás už čekají na své tři výherce. Předmětem soutěže jsou: Kufřík lamino 34 cm Every Summer Has A Story v růžové barvě, s nosností až 2 kg, Kufřík lamino 34 cm Motýl v růžové barvě, s nosností až 2 kg a Kufřík lamino 34 cm Premium Dinosaurus – barevný, s nosností až 2 kg. Rozměry všech soutěžních kufříků jsou: 34 x 23 x 10 cm.
santoroSoutěžní otázka: Ve kterém roce vznikla značka Oxybag?

a) 2012
b) 2016
c) 2020

Nechcete-li tipovat, správnou odpověď najdete na www.oxybag.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 12. 5. 2022, do předmětu uveďte OXYBAG. Výherci budou o výhře informováni e-mailem, v případě zájmu si mohou výhru vyzvednout v redakci časopisu.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuPinterestu nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzujete souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

UKONČENO! Správná odpověď: A. Výherci: Darina P., Praha, Miroslava H., Rokycany, Irena Š., Chodov.

Doporučené

Přidat komentář