Beauty

Almara Soap představuje: Veganský balzám na rty Coffee Kiss

Do své stávající kosmetické nabídky zařazuje Almara Soap další novinku – kávový balzám na rty, který ocení i vegani! Coffee Kiss totiž neobsahuje žádné živočišné složky a je určený pro hloubkovou péči o suché, rozpraskané rty, nebo jako jejich prevence.

Coffee Kiss díky své úchvatné kávové vůni okamžitě probere k životu nejen vaše rty, ale i vás. Obsahuje v sobě lahodné kávové máslo, bambucké máslo v bio kvalitě, dále výživné oleje lisované za studena – makadamiový, paraořechový a olivový, které jsou známé svými regeneračními, vyhlazujícími a zvláčňujícími účinky.

Obsažený kandelilový vosk vytvoří na rtech ochranný film, díky kterému budou déle chráněné i před nepřízní počasí, jako je například vítr, silné sluneční záření nebo mráz. Balzám není ničím barvený a ani parfémovaný, ale díky kávovému máslu nádherně voní po čerstvě pražené kávě.

Neodolatelný úsměv na tváři tak vykouzlí všem těm, kterým v žilách místo krve koluje kofein a za čerstvě praženými kávovými zrnky šli by světa kraj.

Kávový balzám na rty s názvem Coffee Kiss je k dispozici na e-shopu Almara Soap od 7. 7. 2020 už napořád. Svou přítomností tak obohatí stále se rozrůstající řadu přírodní kosmetiky. Ulovit svůj kousek si budete moct také v desítkách kamenných obchodů, jejichž mapka je rovněž k dispozici na webu Almara Soap.

Zdroj: Almara Soap / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář