Testujeme pro vás

Auto pomoc: ušetřete čas i peníze při koupi auta z druhé ruky

Ten umí to a ten zas tohle… To jsou naprosto nadčasová slova písničky Jana Wericha. Kdo se někdy nesetkal s tím, že potřeboval pomoc. Nikdo neumíme všechno, a tak je někdy potřeba obrátit se na někoho, kdo se v dané problematice orientuje. Ušetří nám to nejen čas a starosti, ale v neposlední řadě také peníze, které by nás mohly stát naše omyly.

S jednou takovou společností jsme se setkali při koupi auta z druhé ruky. Prošli jsme několik autobazarů, kde nám prodejci nabízeli jedno „nejlepší“ auto za druhým. Stále jsme si však nebyli jisti. Touto záležitostí jsme strávili skoro 3 týdny a výsledek byl ten, že jsme začali hledat někoho, kdo tuto starost převezme a vyřídí za nás. Obrátili jsme se na společnost Auto pomoc.

Koupě ojetého vozu
Chcete pro sebe nebo svou rodinu koupit ojetý vůz, ale nevíte, jak na to? Společnost Auto pomoc Vám s tím pomůže! Vyhledají vůz dle Vašich požadavků a prověří jeho historii. Prioritou této společnosti je pro Vás zajistit koupi co nejlepšího vozu, který bude sloužit Vám a ne Vy jemu a nezatíží váš rodinný rozpočet svým provozem a servisními náklady.

Problém nenastane ani ve chvíli, kdy nenajdete vůz dle vašich představ v ČR, potom můžete využít službu individuálního dovozu z Evropské unie. Na základě Vašich požadavků společnost Auto pomoc vůz vyhledá a ještě před nákupem prověří. Fyzickou kontrolu a diagnostiku pak provedou s Vámi v místě prodeje. Po zakoupení vůz naloží a přivezou na s Vámi předem domluvené místo vykládky. Získáte tak časovou a finanční úsporu, nekupujete převozní značky a neplatíte pojištění v zemi nákupu (v průměru ušetříte 250 – 400 EUR).

Vy nakupujte, Auto pomoc zařídí vše ostatní!
Man calling while tow truck picking up his broken car
Další služby
Tím, že Vám společnost Auto pomoc pomůže sehnat kvalitní ojetý vůz, nabídka jejich služeb nekončí. Potřebujete například svůj nepojízdný vůz v případě nehody, poruchy či jiného problému odtáhnout do servisu nebo místa bydliště? Vyprší již brzy Vašemu automobilu STK, a Vy nemáte čas ani chuť kontrolu zajistit sami? Auto pomoc zajistí odtah jak osobních, tak dodávkových automobilů a motocyklů do 3,5 t, a to jak na území ČR, tak po dohodě i na území EU. Samozřejmostí je rychlost, spolehlivost, odbornost a nejvyšší kvalita služeb. Ani STK pro ně není problém. Váš vůz vyzvednou na místě určení a po kontrole ho na místo určení zase vrátí.

Ušetřete čas i peníze! Svěřte své starosti s autem odborníkům.

text: redakce / foto: bigstock

Doporučené

Přidat komentář