Soutěže

Soutěž: Veroval inteligentní osobní váha

Nejen pro atlety a fitness nadšence je určena dnešní soutěž. Osobní váha s tělesnou analýzou poskytuje cenné informace všem, kdo chtějí snížit svou tělesnou hmotnost. Pokud hodně cvičíte, ale na váze stále neubýváte, tělesná analýza může odhalit, že sice ztrácíte tělesný tuk, ale zároveň nabíráte svalovou hmotu.

Inteligentní váha Veroval vám pomůže s kontrolou optimální tělesné hmotnosti i zdravotního stavu. Ukládá údaje až pro 4 různé osoby, takže jejich funkcí může využít celá rodina. Automaticky určí vaši ideální hmotnost a vhodný kalorický příjem.

Inteligentní osobní váha Veroval zjistí o vašem těle tyto údaje:
-tělesnou hmotnost
– hmotnost kostí
– BMI
– podíl tělesného tuku, svalové tkáně a vody v těle.

Do aplikace Veroval medi.connect si jednoduše stáhnete údaje z vážení, ty můžete podrobně analyzovat nebo sdílet se svým lékařem či trenérem. USB kabel pro propojení s počítačem je součástí balení.

Při vážení můžete vzít odnímatelný displej do rukou a snadno tak ovládat všechny funkce. S počítačem se propojuje přes USB kabel jen tento displej, nemusíte tak manipulovat s celou váhou. Po přenesení výsledků z vážení do aplikace Veroval medi.connect si snadno zobrazíte podrobné grafy a přehledy. Ty můžete vytisknout nebo poslat na e-mail svého lékaře či trenéra. Výborným doplňkem je Inteligentní fitness náramek Veroval, který měří vaši fyzickou aktivitu a pomůže vám se snížením hmotnosti i zlepšením kondice.
soutez_veroval_vaha_02
Soutěž: Zúčastněte se naší soutěže, odpovězte správně na položenou otázku a můžete to být právě Vy, kdo si od nás „odnese“ Veroval inteligentní osobní váhu v hodnotě 2 499 Kč.

Soutěžní otázka: Kromě Veroval inteligentní osobní váhy nabízí Veroval také například Tlakoměr s EKG. Při měření tímto kombinovaným přístrojem byla prokázána mimořádná přesnost a Evropská společnost pro hypertenzi tomuto tlakoměru udělila ocenění. Jaký nese toto ocenění název?

a) Pečeť kvality

b) Známka kvality

c) Záruka kvality

Nechcete-li tipovat, najdete odpověď na stránkách www.veroval.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 6. 12. 2018, do předmětu uveďte VEROVAL. Jeden autor správné odpovědi od nás obdrží Veroval inteligentní osobní váhu.

Být fanouškem se vyplatí! Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář