Beauty

Beauty Energy: Dokonalá pleť je odrazem harmonie těla

„Dokonalost je odrazem harmonie, jednotlivé nedokonalosti jsou signálem vychýlení biologické rovnováhy.“ Takové je motto řady pleťových krémů Beauty Energy, které vychází z poznatků o bylinách, tradiční čínské medicíny i fytoterapie, aromaterapie nebo biorezonance.

Život je založen na proudění energie, která je v neustálém pohybu a projevuje se v nejrůznějších podobách neboli elementech. Jedná se o klasickou symboliku pěti elementů: kov, dřevo, vodu, zemi a oheň. Všechny preparáty z Pentragramu® jsou založeny na principech bioinformační terapie, vzájemně se doplňují a pomáhají vytvořit v těle dokonalou harmonii tak, aby se tělo mohlo skutečně zregenerovat.

Jak to všechno funguje?
Biorezonance je založená na teorii, že každá buňka nebo látka (tedy třeba bylinný výtažek) má svoji frekvenci a vytváří své vlastní elektromagnetické vlnění, které se dá změřit a využít jej tak v medicíně nebo třeba kosmetice. Správně připravené preparáty – tedy třeba jako ty od Energy – tak díky těmto frekvencím pomáhají harmonizovat a díky tomu i ozdravovat a zkrášlovat lidské tělo.

Fytoterapie je úplně jednoduše řešeno bylinkářství. Komplexní znalost bylin a jejich účinku na lidský organismus samostatně i v kombinaci s jinými je ale hodna celoživotního studia.

Aromaterapie v doslovném překladu znamená léčbu vůněmi. Ty pomáhají stimulovat lidskou mysl a nálady a dopracovat se tak k vnitřní harmonii a klidu. A ten, jak známo, má celkově pozitivní vliv i na fyzické zdraví.

Tradiční čínská medicína je známá svým holistickým přístupem, tedy že kromě fyziologických příčin nemoci uznává jako rovnocenný i její psychologický rozměr. Jejím základem – kromě mnoha jiných aspektů – je i učení o pěti elementech.

Regenerace nejen v pěti krémech
Pentagram® je tvořen pěticí bylinných extraktů, přičemž každý z nich je přiřazen k jednomu z pěti elementů. Tělo je ale třeba regenerovat nejen vnitřně pomocí bylinných kapek, ale i z vnějšku. Každý extrakt proto k sobě má do páru také krém. Z dlouholetých zkušeností s jejich výrobou a zkušenostmi spokojených zákazníků a terapeutů pak vznikla zbrusu nová řada krémů Beauty Energy. Pentagramové krémy obsahují 50 % bylinného extraktu a další ochranné a vyživující látky. Obsahují také třetihorní termální vodu, humáty (rašelinné výtažky) a výtažky ze vzácných pryskyřic jako je myrha nebo kadidlo. Snadno pronikají hluboko pod pokožku a díky energetickým drahám se tak jejich pozitivní účinky snadno dostanou i k samotným orgánům.
beauty_energy_02
Krása plná energie
Stejně jako všechny ostatní přípravky od Energy, i řada Beauty Energy je vyrobena v maximální přírodní míře. Byliny pochází převážně z volného sběru nebo ekologického hospodářství a značka Energy si zakládá na tom, že je neodebírá od anonymních dodavatelů. Odpovědně používají pouze nejvybranější, nejčistší a nejúčinnější dostupné účinné látky tak, abych se udržela naprostá výjimečnost výrobků. Spolu s dodavateli a pěstiteli potřebných bylin a dalších ingrediencí se snaží zajistit respekt k přirozeným biorytmům rostlin, jejich čistotu i energetickou hodnotu. V žádném z výrobků nenajdete parabeny, syntetická barviva ani vůně, minerální oleje, jakékoliv ropné deriváty, geneticky modifikované organismy, chemické UV filtry ani SLS.

Na rozdíl od klasické konvenční kosmetiky, která se snaží nežádoucí jevy na naší pleti zamaskovat, přírodní krémy a extrakty od Energy hledají příčinu a tu se snaží odstranit. Díky svému skvělému složení bez syntetických přísad do těla snadno pronikají a jejich efekt je tak skutečně dlouhodobý.

Produkty Beauty Energy
Visage oil – přírodní odličovací olej, Visage water – tonizační a regenerační pleťová voda, Cytovital renove – vyhlazující přírodní pleťový krém s vůní santalového dřeva, Ruticelit renove – přírodní pleťový krém s botoxovým efektem a vůní damašské růže, Protektin renove– přírodní čistící pleťový krém s vůní citrusů.

Zdroj: Beauty Energy / foto: bigstock, výrobce / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář