Pro maminky

Thule: nová barevná kombinace oblíbeného kočárku Thule Sleek

Švédská společnost Thule představuje kočárek Thule Sleek v barevném provedení Black on Black. Tento flexibilní a stylový kočárek je ideální pro rodiče, kteří chtějí sdílet městské dobrodružství se svým miminkem.

Objevujte nová místa, projděte se novými ulicemi a hledejte nové cesty. Thule Sleek je praktický, stylový a bezpečný kočárek pro městské dobrodruhy a jejich děti. Má lehkou a moderní konstrukci, skvěle se ovládá a nabízí dokonalé pohodlí pro rodiče i dítě. Kočárek Thule Sleek je určen pro aktivní rodiče, kteří se chtějí volně pohybovat po městě. Zalidněná prostranství, stísněná zákoutí nebo hrbolaté chodníky? S kočárkem Thule Sleek se pohodlně dostanete všude, kam vás vaše zvědavost zavede.

Všestranný. Tak jako vy
Každý den je jiný, a stejně tak i děti a rodiče. Proto si můžete kočárek Thule Sleek přizpůsobit potřebám své rodiny, od narození dítěte po celou dobu jeho růstu. Přidejte korbu, sedátko pro sourozence nebo autosedačku, vezměte s sebou dvě nebo i tři děti, nastavte sedátko směrem dopředu nebo dozadu – s kočárkem Thule Sleek to všechno snadno zvládnete. Díky naší nabídce příslušenství bude kočárek Thule Sleek vždy dokonale odpovídat vašim potřebám.

Kvalita a bezpečnost na čtyřech kolech
Pokud jde o konstrukci a flexibilitu, uznáváme jen ty nejvyšší standardy. A totéž platí pro bezpečnost a kvalitu. Kočárek Thule Sleek je přece určen pro ty nejdůležitější lidi na světe – děti. Kočárek prošel náročnými testy, aby splňoval nejpřísnější bezpečností normy a vydržel vám po dlouhá léta. Abyste si vy i vaše děti mohli bezpečně a pohodlně užívat městské projížďky.
Thule_Sleek_BlackonBlack_ISO
Thule Sleek se dodává v pěti pečlivě vybraných barvách: Grey Melange, Midnight Black, Shadow Grey, Navy Blue a Energy Red. Thule Sleek má celou řadu doplňujícího příslušenství.

Cena Thule Sleek Black on Black (sportovní korbička) od 24.590 Kč.

Zdroj: Thule / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář