Beauty

Během zimního dne něžná kráska, na večírku „retro“ diva

Romantická představa o zimě je jasná: krásná sněhová pokrývka, okna zdobená mrazem, lyžování, sáňkování a koulování. Většinu tohoto ročního období Dermacol_liceni_07však ve skutečnosti prožijete v „šedi“. Navzdory nepříznivému počasí si můžete zlepšit náladu krásným něžným líčením. Potěšíte nejen sebe, ale i lidi ve vašem okolí.

Denní líčení
Pleť:
Základem dobře vypadající pleti je odlíčení. Zbaví pleť nečistot a připraví ji na samotné líčení. Střídání teplot během zimy při odchodu z pohodlí Dermacol_liceni_02domova do větrného a chladného počasí pokožce vůbec nesvědčí. Neustálé kolísání teploty ji velmi vysušuje, proto začíná mít sklony k zarudnutí a vytváření drobných šupinek. Na takovou pokožku jsou určené speciální přípravky, například pleťová voda Dermacol Sensitive s výtažkem z oliv. Po důkladném odlíčení naneste výživný krém s bohatou texturou a vysoko ochranným účinkem, který pleť zklidní. Pokračujte krycím make-upem, který vydrží celý den. Pokud bojujete s kruhy pod očima, na překrytí tohoto nedostatku použijte korektor. Využijte i stínování obličeje – extrémně krycí Dermacol Make-up Cover naneste na a pod lícní kosti, spánky a strany nosu. Nezapomeňte na transparentní fixační pudr, který pleť přirozeně zmatní, zafixuje make-up a ochrání ho během celého dne.
Dermacol_liceni_03
Oči a obočí: Při denním líčení očí začněte bílým podkladovým očním stínem, naneste ho na celé víčko. Druhým krokem je použití bledorůžového odstínu do vnitřního koutku a pod obočí. Nakonec ještě na celé víčko aplikujte tmavší růžový oční stín.

Rty: Rty mírně přetřete dlouhotrvajícím make-upem. Například můžete zvolit Dermacol 24h Control Make-up. Potom je zvýrazněte konturovací tužkou a naneste barevnou rtěnku. Zafixujte transparentním fixačním pudrem a rty jemně otlačte do papírového ubrousku. Potom znovu aplikujte konturovací tužku a barevnou rtěnku. Barva bude držet a rty nebudou vysušené.

Tip vizážisty značky Dermacol Tomáše Vidy: Velmi dobře působí, když sladíte rtěnku s lakem na nehty. V zimním období zvolte růžovou barvu, která vás rozzáří, dodá něžný nádech a šedé dny určitě příjemně oživí.

Zimní období je spojené s vánočními a novoročnými večírky. Pro ženy je to možnost ukázat něco stylového. Co byste řekli na netradiční líčení v „retro“ stylu? Ukážeme vám, jak na to.
Dermacol_liceni_04
Krásně sametová pleť je pýchou každé ženy. Ideální je při líčení make-up fixovat sypkým transparentním pudrem; do kabelky vezměte už jen kompaktní minerální pudr. Při očním make-upu se zaměřte na aplikaci očních stínů. Na celé víčko naneste podkladový zlatý, do středu očí sypký se zlatými třpytkami, který ho krásně rozzáří. Na rty naneste zlatý sypký stín, abyste zvětšili jejich objem. Potom aplikujte už jen lesk. Lak na nehty by měl doplnit váš celkový outfit, proto zvolte zlatý odstín, hodí se právě na večírek.

Tip vizážisty značky Dermacol Tomáše Vidy: Retro styl charakterizuje zejména výrazná černá oční linka s přetáhnutým koncem. Pro její namalování je vhodná tužka Metallic Black z kolekce BLACK SENSATION. Textura s vosky se lehko nanáší a stínuje. Nezapomeňte, že retro období se spojuje s vlasy upravenými do vln.

Speciální tip Dermacol (pro obě líčení): Věnujte dostatek pozornosti nanášení řasenky. Dermacol Vampire Mascara dodá řasám extrémní délku a oddělí je. Jemná krémová textura řasy obalí od kořínků po celé délce, prodlouží a dodá jim sílu a plnost.
Dermacol_liceni_05
Použité produkty
Zklidňující pleťová voda pro citlivou pleť Sensitive, 119 Kč
Výživný zklidňující krém pro citlivou pleť, 149 Kč
Voděodolný extrémně krycí make-up Cover, č. 224, 129 Kč
Zmatňující make-up 18h*, 249 Kč
Dlouhotrvající make-up s výtažky z kaviáru a zdokonalující korektor Caviar Long Stay Make-up & Corrector, 349 Kč
Transparentní fixační pudr Invisible Fixing Powder, 229 Kč
Minerální oční stíny s efektem měsíčního třpytu, č. 5, 169 Kč
Pěnové oční stíny s měsíčním třpytem, č. 1 a 9, 149 Kč
Duo minerální oční stíny s efektem měsíčního třpytu, č. 5, 119 Kč
Řasenka Vampire, 169 Kč
Tužka na rty, č. 1, 79 Kč
Krémová rtěnka s dlouhotrvajícím efektem, č. 3, 159 Kč
Lak na nehty One Coat, č. 110, 79 Kč
Minerální kompaktní pudr Mineral Compact Powder, 159 Kč (V)
Kajalová tužka a oční stíny 2v1, č. 2, 99 Kč (V)
Perlové sypké oční stíny, č. 10, 149 Kč (V)
Tvářenka Duo Blusher, č. 1, 129 Kč (V)
Lesk na rty Glitter Lip Gloss č. 9, 99 Kč (V)
Laky na nehty s třpytkami, č. 1, 99 Kč (V)
Metallic Black z kolekce BLACK SENSATION – oční stíny a tužka 2v1 – 99 Kč (V)
Dermacol_liceni_06
Více na www.dermacol.cz.

text: Dermacol / foto: Dermacol / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář