Představujeme

Bronnley – přírodní esence, skvostná vůně, luxusní balení

Anglická značka Bronnley vznikla v roce 1884. U jejího zrodu stál zkušený parfemář James Bronnley. Jeho tradiční manufakturní postup – trojí mísení mýdla – je zachováno dodnes. Trojí mísení zaručuje stálost barvy a tvaru tuhých mýdel. Bronnley se spoléhá na přírodní oleje a esence, které kreativně používá ve všech produktech. Díky šetrnému složení lze produkty použít i na obličej. Bronnley nabízí široký sortiment tuhých mýdel, sprchové gely, krémy na ruce a tělové pudry s labutěnkou. Jedinečnost a kvalitu produktů podtrhuje skvostná vůně a luxusní balení.

Bronnley se pyšní i oceněním “Royal Warrant“, tuto garanci poprvé udělil král George VI. a později i samotná královna Elizabeth II. Tímto označením jsou oceňovány pouze produkty výjimečné kvality, které také královská rodina používá.

Citrus Collection – Limetka & Bergamot
Svěží kolekce nabízí svůdnou vůni s pikantními svrchními tóny limetek, bergamotu a grapefruitu, které dávají postupně vyniknout spodní vrstvě z teplé ambry a sladkých dřevin.

Mýdlo na ruce Bronnley Limetka & Bergamot
Extravagantní luxus v podobě tekutého mýdla s vůní limetky a bergamotu. Osvěžující směs jemných čisticích složek oživí a hydratuje pokožku.

Vyživující mléko na ruce Bronnley Limetka & Bergamot
Luxusní a snadno se vstřebávající mléko na ruce s vůní svěžích limetek a bergamotu. Bambucké máslo a mandlový olej zanechá pokožku rukou krásně jemnou a vláčnou.
Bronnley_Limetka_Bergamot
Krém na ruce a nehty Bronnley Limetka & Bergamot

Luxusní vyživující péče na ruce a nehty z kolekce Limetka & Bergamot je bohatá na složky jako je výtažek z lípy či vitamín B5, které pokožku rukou zanechají vláčné, krásně jemné a nehty zpevněné.

Kolekce mýdel Bronnley Limetka & Bergamot
Tuhá mýdla z kolekce Limetka & Bergamot jsou obohacena o vyživující bambucké máslo a mandlový olej. Trojitě mísená mýdla během používání neztrácí barvu ani svůj tvar. Nádherná sada pozvedne jakýkoliv koupelnový interiér nebo poslouží jako luxusní dárek.

Citrus Collection – Pomeranč & Jasmín
Kolekce s fascinující ovocnou vůní s hořkosladkými svrchními tóny pomeranče a mandarinek, které pozvolna přechází ke květinovému srdci z jasmínu a lilií. Nasládlý základ z bílého pižma je svěží a oslňující.

Mýdlo na ruce Bronnley Pomeranč & Jasmín
Svěží péče na ruce z kolekce Pomeranč & Jasmín je obohacená o přírodní vonné ingredience. Extrakt z pomeranče a další jemné čisticí složky pokožku hydratují a vyživí.

Vyživující mléko na ruce Bronnley Pomeranč & Jasmín
Snadno se vstřebávající mléko na ruce obsahuje vyživující bambucké máslo a mandlový olej, které zanechají ruce hedvábné a vláčné.

Krém na ruce a nehty Bronnley Pomeranč & Jasmín
Luxusní krém s vůní pomeranče a jasmínu je bohatý na zvláčňující složky jako je pomerančový extrakt či vitamín B5. Zárukou jekrásně jemná a vyživená pokožka rukou. Praktické balení do kabelky.

Kolekce mýdel Bronnley Pomeranč & Jasmín
Mýdla z kolekce Pomeranč & Jasmín obsahují bambucké máslo a mandlový olej, které pokožku hydratují a zvláční. Nádherná sada tří mýdel je originálním a luxusním dárkem pro každého.
Bronnley_Pomeranc_Jasmin
Citrus Collection – Citron & Neroli
(olej z květů hořkého pomeranče)
Z této jedinečné kolekce se line jiskřivá vůně sicilských citronů a mandarinek. Srdce je složené z květů citronů a neroli a základ tvoří vzácné dřeviny.

Mýdlo na ruce Bronnley Citron & Neroli
Luxusní tekuté mýdlo na ruce je obohaceno o olej ze sicilských citronů. Jemné čisticí složky zanechávají pokožku rukou hedvábnou a dostatečně vyživenou.

Vyživující mléko na ruce Bronnley Citron & Neroli
Vyživující mléko Bronnley je luxusním pomocníkem pro krásně jemnou a vláčnou pokožku rukou. Mléko obsahuje vyživující bambucké máslo a mandlový olej.

Krém na ruce a nehty Bronnley Citron & Neroli
Jedinečný a exkluzivní krém z kolekce Citron & Neroli je bohatý na zvláčňující složky jako je výtažek z neroli, vitamín B5 a olej ze sicilských citronů.

Kolekce mýdel Bronnley Citron & Neroli
Mýdla, která neztrácí tvar a barvu. Jedinečné luxusní balení obsahuje trojitě mísená mýdla s vůní citronů a neroli. Bambucké máslo zanechává jemnou a hydratovanou pokožku.

Celá řada produktů Bronnley je k dostání na e-shopu www.myskino.cz.

Zdroj: myskino.cz / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář