Bydlení

Kärcher: Revoluce v čištění podlah

Běžný úklid domácnosti se neobejde bez čištění podlah. Ať už máte doma laminát, dřevěnou podlahu či dlažbu, s pouhým mopem si při úklidu nevystačíte. Vytírání podlah dosud mělo svá pravidla. Nejprve použít vysavač a vysát prach, zvířecí chlupy nebo drobky. Potom vzít mop a kýbl s vodou a setřít všechny pevné podlahy.

Vysaje i umyje v jednom kroku
Bez ohledu na velikost bytu se stále snažíme, aby nám úklid zabral co nejméně času. Naštěstí i výrobci úklidové techniky se nám snaží ušetřit čas a chránit i životní prostředí. Díky tomu dnes už není potřeba při úklidu používat takové množství chemie jako před několika lety. Pomáhá pára, dávkovače čisticích prostředků přímo na přístrojích a nejnověji můžeme využít i podlahovou myčku Kärcher FC 5, která kombinuje mytí s odsáváním nečistot v jediném kroku.
Kärcher_podlahova_mycka_02
Kdo by chtěl ztrácet čas vysáváním a poté ještě vytíráním, když veškeré tyto úkony můžete zvládnout naráz. Podlahová myčka Kärcher FC 5 je určená na tvrdé podlahy a umožňuje zároveň stírat a vysávat jak vlhké, tak i suché nečistoty. Dostanete se s ní pod nábytek i do hůře dostupných míst a rohů. Automaticky zvlhčované, rotující válce z mikrovláken spolehlivě pojmou veškerou špínu a zároveň odsávají z válců směs vody a nečistot bez přerušení. Díky šikovné funkci vlastního čištění zůstanou válce bez nečistoty a připravené k použití. Praktická je i výměna nádržky na špinavou vodu, kterou snadno vyprázdníte, aniž byste se dostali do kontaktu se špinavou vodou.
Kärcher_podlahova_mycka_03
To ale rozhodně není vše. Podlahová myčka nabízí i další benefity. Ve srovnání s běžnými metodami šetří přístroj až 85 % vody a přesto nabízí prvotřídní výsledky čištění. S dopředu rotujícími válci se navíc přístroj pohybuje téměř sám, takže uklízíte skoro bez námahy. Oceníte také to, že vám nezabere zbytečně mnoho místa. Díky jeho kompaktní velikosti jej snadno uskladníte.

Více o produktech Kärcher najdete na stránkách www.karcher.cz a www.svetcisteni.cz.

Doporučené

Přidat komentář