Bydlení

Byty Na Vackově lákají vším, co pro život potřebujete

Dobrá dostupnost práce, obchodů, škol a školek. Aspoň trocha přírody na sport a vycházky. Blízká benzinka, lékárna, zastávka MHD. Co dalšího k životu potřebujete? Na Vackově všechno najdete. Z lokality blízko bývalého nákladového nádraží se stává skvělá rezidenční oblast, kde rostou atraktivní bytové domy.

O novostavby Praha je stále velký zájem. Developeři nelení a přichází s novými projekty. Pokud jde o rezidenční projekt Byty Na Vackově od Metrostav Development, ten jde už do 8. etapy. Stále se rozšiřuje, protože o byty byl velký zájem. Pravděpodobně za to může skvělá občanská vybavenost a dostupnost centra.

Překrásná lokalita pro život
Vackov se nachází ve východní části Žižkova. Jméno nese po architektu a staviteli Josefu Vackovi, který tu kdysi nechal vystavět bydlení pro dělníky ze své cihelny. Od té doby se ale hodně změnilo a Horní Žižkov dnes prochází obrovskými proměnami. Stává se z něj ultramoderní centrum, které však láká i na klid a přírodu. Velmi blízko je totiž park Židovské pece.

Spolu s domy roste i byznys
Osmá etapa projektu Byty Na Vackově přináší 241 nových bytů a 158 garážových stání. Byty jsou širokého spektra od jednopokojových až po pětipokojové. Všechny mají buď předzahrádku, terasu nebo balkon, některé z nich i sklepní kóje a garážová stání. V domech se nachází i nebytové prostory, v areálu se nově otevřou například Rossmann a Albert. Přibude i jedna mateřská školka. Horní Žižkov se rozvíjí před očima.

Atraktivní nové byty Praha 3
Byty Vackov jsou stavěné v energetickém standardu B. Design celému projektu vdechl architektonický ateliér KAAMA, který je zodpovědný za mnoho podařených urbanistických projektů. Návrh rezidenčních domů v oblasti Vackova se jim povedl výtečně.

Tak co, už se vidíte v novém domově? Podrobnosti o volných bytech najdete na webu projektu.

Zdroj: Metrostav Development a.s. / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář