Soutěže

Soutěž s Capri-Sun – nejen o pitíčka pro „velké holky“

Léto zdaleka není u konce, ale už se také blíží začátek nového školního roku. Proto jsme pro vás a vaše děti připravili soutěž s Capri Sun o pitíčka a dárkové předměty, včetně 2 velkých osušek!

Oblíbená pitíčka v praktickém sáčku nabízejí osvěžení a zábavu dětem i dospělým. Přibalte je do batohu na výlet, piknikové tašky nebo si je dejte doma kdykoli během dne. Vychlazené jsou tím nejlepším osvěžením v teplých dnech!

Capri-Sun neobsahuje chemické konzervanty, syntetická barviva ani umělá aromata. Ovocná složka přispívá k vynikající chuti a originální obal je opatřený termo fólií, díky které si nápoj udrží déle svou teplotu.

Capri-Sun je skvělý parťák na cesty, kolo, výlety, běh, do školy či do práce.

Máte chuť na ovocný nápoj, ale nechce se vám kupovat litrové balení džusu a na pitíčka s brčkem jste už „velké“? Pak sáhněte po ovocném nápoji Capri-Sun se šroubovacím uzávěrem. Díky němu si můžete osvěžení užívat, kdykoli na něj dostanete chuť, a pak ho zase zavřít a pokračovat v práci. Ovocné nápoje Capri-Sun nejen osvěží a zaženou žízeň, ale oceníte i jejich složení. Neobsahují umělá sladidla, barviva ani konzervanty. Vybírat můžete ze 3 příchutí – multivitamin, mango a maracuja, višeň a granátové jablko.

Osvěžující ovocné nápoje Capri-Sun koupíte v obchodech, drogeriích a lékárnách nebo na e-shopu s doplňky stravy od VITARu.

Soutěž: Společně s partnerem Capri-Sun vám přinášíme soutěž, která potěší hlavně vaše děti. 2 z vás v ní mohou získat velkou osušku, 3x velké pitíčko, 3x malé pitíčko, pexeso, rozvrh hodin a kartičku Capri-Sun. Další 3 výherci potom získají 3x velké pitíčko, 3x malé pitíčko, pexeso, rozvrh hodin a kartičku Capri-Sun.
capri_sun_01
Soutěžní otázka: Jaký objem mají velká pitíčka Capri-Sun.

a) 0,25 l
b) 0,33 l
c) 0,4 l

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 22. 8. 2019, do předmětu uveďte CAPRI-SUN. 5 autorů správné odpovědi od nás dostane nápoje a dárkové předměty Capri-Sun..

Nechcete-li jen tipovat, najdete správnou odpověď zde.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuPinterestu nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Ukončeno! Správná odpověď B, výherci: balíček s osuškou Kateřina H., Praha, Dominika S., Opava, balíček bez osušky: Kristýna V., Trutnov, Jiří H., Karlovy Vary, Hana Ž., Praha

 

Doporučené

Přidat komentář