Fashion

Čeští návrháři přišli s mikinami, ve kterých se nestydíte vyjít ven

Někdy se mi zdá, že teplákové módy už je nějak přespříliš. Mnohé jsme se jí chytly, vždyť nám trendy daly šanci cítit se vymóděnými i pohodlně. Ale skutečně se cítíte fashion v šedé bavlněné mikině? Česká značka Utopy k pohodlí, které mikinám dává jejich střih i materiál, přidala navíc skutečně módní design.

Mikiny s potiskem milujeme, ale vybrat si takovou, která je prosta trapných nápisů a kýčovitých motivů, je někdy téměř nemožné. Utopy jsou české mikiny, ve kterých v davu rozhodně nezaniknete. Tyto 3D mikiny se díky skvělé kombinaci střihu, materiálu a designu dají nosit jako běžné casual oblečení, ale uplatnění najdou i při sportu.

Módní a funkční
Utopy mikiny jsou z kvalitních italských funkčních materiálů, které rozhodně nemusí do sušičky. Uschnou velice rychle, třeba na sluníčku. Nemají žádné všité etikety, takže nebudete opět bojovat s kousavými pocity, ani mít poškrábanou pokožku. 3D mikiny mají nejen krásně navržené potisky, ale chlubí se unikátní technikou potisku, která umožňuje používat výrazné barvy. Přitom se vám nestane, že by barva pustila a zabarvila jiné oblečení.

Móda, která vzniká v Česku
Za značkou Utopy nejenže stojí čeští návrháři, ale modely šijí šikovné české krejčové. Takže tyto nádherné mikiny jsou Made in Czech Republic. K nim si lze dokoupit stejně povedené leginy, nebo si rovnou vybrat některý ze setů. I v setech může mít dámská mikina jinou velikost než leginy. Díky tomu si set velice snadno přizpůsobíte své postavě.

Nejpopulárnější mikina
A který fashion kousek je mezi mikinami nejpopulárnější? Je jí atraktivní růžová mikina s kapucí s názvem PINKFAKE. Umí provokovat i svádět. S čím ji sladit? Určitě s mnoha kousky, které již v šatníku máte. Hodí se i k džínsům. A pokud si k ní vyberete na Utopy vzorované leginy Rozes, váš outfit doslova rozkvete.

Zdroj: UTOPY Fashion / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář