Představujeme

Cover Hair – Krycí pudr na vlasy

Care & Cover: Nová technologie, která umožňuje skrýt i větší nedokonalosti pleti a nabízí přitom zcela přírodní, okamžitou, účinnou a důkladnou regenerační péči. To vše je možné díky přírodnímu složení obsahujícímu olej z pšeničných klíčků, extrakt z rýže, vitamíny E a C a zklidňující, hydratační a regenerační vosky. Zatímco činí pleť odolnou vůči vnějším negativním vlivům, navrací jí pružnost, hydratuje ji, brání tvorbě volných radikálů a intenzivně působí proti stárnutí pokožky. Novinkou této řady je převratný krycí pudr na vlasy Cover Hair.

Krycí pudr na vlasy Cover Hair
Okamžité krytí odrůstajících a šedivějících vlasů. Přizpůsobivá lehká textura, která se snadno nanáší a výborně přilne k vlasovému vláknu bez jeho obarvení. Osm přírodních odstínů splývajících s vlasovými vlákny s úžasnými výsledky a neviditelným efektem. Toto je umožněno díky směsi uklidňujících vosků, vitaminům E, C, kyselině citronové a pH regulátoru, který vyživuje a chrání vlasy díky silnému antioxidantu. Pudr je snadno odstranitelný šamponem na mytí vlasů.
cover_hair_pudr_02
Použití:
Pomocí přiloženého štětečku (po celé jeho délce) naneste přípravek na vlasy od kořínků až po konečky. Postup je možné opakovat, dokud nebudou kořínky zcela pokryty a barva vlasů jednotná. Po dobu 1 minuty nechte pudr přilnout a poté vyčešte. Upozornění: Při nanesení nadměrného množství produkt plně nepřilne k vlasovému vláknu. V případě zájmu lze vytvořit i proužky jiného odstínu barvy nanesením kontrastní barvy po celé délce vlasu.

Obsah a cena:
Za 10 g produktu zaplatíte 1018 Kč.

O projektu CHARMING4EVER.com
Luxusní kosmetická péče o pleť značek StemCell, CBN a Codigen je 100% přírodní, obsahuje pouze přírodní rostlinné ingredience té nejvyšší kvality, plně certifikované, bez parabenů a bez testování na zvířatech. Za projektem CHARMING4EVER.com stojí společnost ASTEWE s.r.o., která zvolila pro komunikaci se svými zákazníky praktický a inovativní on-line přístup prostřednictvím webové stránky www.CHARMING4EVER.com. „Chceme mít jistotu, že se našim zákazníkům dostane té nejlepší péče, poradenství a servisu, který si lze jen těžko představit v běžné distribuční síti,“ říká Iva Hošková, jednatelka společnosti.

Více na www.carecover.cz nebo www.CHARMING4EVER.com / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář