Luxury, Představujeme

Dahlia Divin – parfém utkaný ze zlata

Čistá alchymie, která vychází z těch nejkrásnějších rób Givenchy, je synonymem pro ryze novou vůni této značky. Je to vůně plná světla, která připomíná šaty Haute Couture od Givenchy. Tato oslňující parfémová voda je určena k nošení na nahé pokožce pro pocit zahalení do naprosté smyslnosti.

Olfaktorický tvůrce François Demachy říká: „Pro ztělesnění ženy Dahlia Divin jsem vytvořil kombinaci tónů jemných a lahodných: rovnováha mezi barvitými a šťavnatými nótami je mírně regresivní, vypráví tvůrce. Do vůně jsem také přidal prvky prozářené sluncem, abych mohl vytvořit přesnou stopu této šlechetné a zářící múzy.“
givenchy_dahlia_03
Žena Dahlia Divin má své velké entrée obklopena jiskrnými nótami ovoce barvy zlata, opojnou vůní mirabelky a kyticí bílých květin, kterým dominuje jasmín. Na nádherné vůni se rovněž podílí tóny smyslné a ušlechtilé, které završují tento výčet: vétiver, santalové dřevo a patchouli…

Flakón Dahlia Divin je jako obraz nejkrásnějších rób značky Givenchy: přepychový, ženský, dokonale strukturovaný a plný významných detailů. Zlatá nitka lemující etiketu po obvodu umocňuje dojem vzácné látky. Opravdový šperk, který dodává naprostou jedinečnost zlatavé esenci třpytící se skrz průzračný flakón.

Naprostá rafinovanost na závěr: zlaté logo Givenchy prosvítající i na zadní stranu flakónu.

Parfém je prezentován v bílém pouzdře lemovaném béžovou a zlatou.
givenchy_dahlia_02
Nová múza
Vůně Dahlia Divin má novou inspiraci stejně třpytivou, jako je vůně sama. Žena, která je v současné době na výsluní, oplývá až magnetickou krásou. Umělkyně, o kterou se díky její auře a talentu zajímá celý svět.

Givenchy představuje ztělesnění vůně Dahlia Divin: Alicia Keys
Zpěvačka, skladatelka, autorka, herečka, producentka, režisérka… Americká umělkyně Alicia Keys září v tisíci profesích. Její nepopiratelný talent jí přímo vehnal do ringu mezinárodních hvězd již v roce 2001, kdy vydala své první album Songs in a Minor.

Od začátku své kariéry prodala již 30 milionů alb, ale to jí nezabránilo v tom, aby se za kladných ohlasů tisku nevrhla do filmového umění. Alicia Keys je taktéž autorka, jejíž úspěchy jsou citovány v nejlépe prodávaných výtiscích New York Times, díky svým režisérským debutům byla nominována na cenu Directors Guild Awards. Je spoluzakladatelkou a ambasadorkou Keep a Child Alive, asociace, která poskytuje lékařskou péči dětem postiženým virem HIV v Africe a Indii.

Vztah mezi Alicií Keys a Givenchy
Je to láska na první pohled… Umělecký ředitel Maison de Couture Givenchy Riccardo Tisci navrhl přímo pro ni několik kostýmů, a proto má Alicia Keys s Maison de Givenchy výsadní a jedinečné pouto. Pro značku Givenchy je velkou ctí uvést poprvé její jméno na svém parfému. Charismatická, s půvabem mýtické hrdinky, vyrovnaným a jasně zářícím, se stala ztělesněním vůně Dahlia Divin.

Nová dámská vůně od Givenchy Dahlia Divin je k dostání od 1.9. 2014 ve všech sítích parfumérií a v nezávislých parfumériích po celé ČR a na Slovensku.

zdroj: Givenchy / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář