Fashion

Dámské boty Ipanema a Paez: Jistota v horkých letních dnech

Léto je v plném proudu a vy se zřejmě balíte na dovolenou. Ne zrovna příjemná činnost, zvláště když zjistíte, že vám chybí pohodlné a stylové letní boty. Doplnit svůj botník elegantně kvalitními dámskými botami přitom není tak složité. Vsadit můžete třeba na žabky a sandále Ipanema či na známého výrobce Paez. Právě těmto dvěma značkám se budeme věnovat v následujících řádcích. Samozřejmě dáme i tipy na konkrétní boty a doporučíme eshop, kde si můžete vybrat ze spousty modelů.
zabky_ipanema
Se žabkami Ipanema v rytmu brazilské samby
S opravdu výjimečně designově zpracovanými žabkami Ipanema získá váš letní look ještě další rozměr. Tato značka byla založena již v roce 2001, a to společností Grendene. Designéři ji pojmenovali podle známé čtvrti Ipanema nacházející se v Rio de Janeiru. Právě ona je typická čilým ruchem a exotikou tolik typickou pro Brazílii. Když se podíváte na podrážku bot této značky, najdete na ní stejný vzor, jaký se nachází na dláždění u pláže Ipanema Calçadão. Boty se vyznačují především veselým, ale nikterak vtíravým vzhledem. Naším tipem jsou mentolové žabky Ipanema Kirei Green. Vyrobeny jsou ze 100% recyklovatelného materiálu Flexpand. Kombinace mentolové barvy a bronzových pásků vás určitě chytí a nepustí.
paez
Ochutnejte Argentinu s botami Paez
Důraz na maximální pohodlí a lehkost při chůzi kladou výrobci značkových bot Paez. Tradiční argentinské boty se vyrábí až na malé výjimky ze 100% bavlny, takže noha je uvolněná, ale chůze může být klidně svižná bez jakéhokoli omezení. Espadrilky Paez jsou elegantními dámskými botami, jež se inspirovaly při výrobě tradiční obuvi v Argentině. A náš tip? Pruhované espadrilky Paez vyrobené z textilie a kůže vybavené protiskluzovou podrážkou.
converse
Vyberte si pohodlně online
Doba nakupování obuvi pouze v kamenných prodejnách je již dávno pryč. Vyberte si pohodlně třeba zmiňovanou obuv anebo známé boty Converse v eshopu Different.cz. K dispozici je tady spousta modelů za výhodné ceny.

Zdroj: Different.cz / foto: archiv, Different.cz / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář