Soutěže

Soutěž o 3 vouchery na nákup v pekařství a cukrářství Petite France

Ani v parném létě si nemusíme odpírat sladká pokušení. Ty ze správně vybraného ovoce totiž i v horku ochlazují. Dokážou to například citróny a limetky, z nichž zejména francouzská kuchyně dokáže vykouzlit kulinářský ráj na zemi. Populární jsou zejména lehké osvěžující dorty a originální ovocné dezerty, které nabízejí v pekařství a cukrářství Petite France Boulangerie & Patisserie.

Obchod, pekařství, cukrářství a kavárnička v jednom v Myslíkově ulici č. 22 v Praze 2 se specializuje zejména na pochoutky ze „sladké Francie“. Kromě francouzského citrónového dortu tu ale v létě najdete i nové panna cotty nebo sladkokyselé cup cakes s příchutí aperolu, inspirované letními koktejly.
Petite France_kolac_02
Osvěžujícím sladkým tipem je francouzský citrónový dort s našlehaným krémem s karamelovou krustou. O dezert roku se hlásí ale i lahodná panna cotta s citrónem a limetkou. Sám majitel pekařství a milovník francouzských delikates Jan Ivanco už svého favorita pro nadcházející parné dny má: „Lidé milují dezerty, které zároveň dobře vypadají i chutnají a které dokážou i v horkých dnech příjemně ochladit“, říká Jan Ivanco, jehož firma letos slaví už sedm let úspěšné existence.

Pekařství a cukrářství petite France Boulangerie se specializuje na tradiční francouzské dobroty, jako jsou baguette, croissanty, ale i zajímavé chleby – kváskové, pšeničné, žitné, semínkové nebo velké višňové a borůvkové štrůdly. Letošní novinkou je i kukuřičný croissant. Recepty i tradiční řemeslné pekařské postupy jsou většinou ze země galského kohouta, suroviny pocházejí od ověřených českých dodavatelů. Ruční výroba bez chemických přísad zaručí nekompromisní kvalitu, neodolatelnou vůni a nezaměnitelnou chuť. Originální výrobky s razítkem Petite France najdou zákazníci na pražských farmářských trzích, ale i ve více než šedesáti provozovnách, jako jsou nejlepší pražské hotely, restaurace, kavárny a farmářské prodejny.

Petite France Boulangerie & Patisserie, Myslíkova 22, Praha 2, otevřeno denně, včetně svátků, 8-20 hodin.
Petite France_panacotta_03
Soutěž: Jsme velmi rádi, že můžeme 3 z vás dopřát potěšení z ochutnávky úžasných francouzských dobrot dle vašeho výběru. Zúčastněte se naší soutěže a můžete to být právě vy, kdo si z Petite France Boulangerie & Patisserie odnese pochoutky v hodnotě 500 Kč.

Soutěžní otázka: Kdy bylo založeno pekařství a cukrářství Petite France?

a) v červnu v roce 2009

b) v dubnu v roce 2011

c) v březnu v roce 2004

Nechcete-li tipovat, najdete správnou odpověď na stránkách www.petite-france.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail: info@womanandstyle.cz do 22. 7. 2018, do předmětu uveďte PETITE FRANCE – LÉTO. Tři autoři správné odpovědi od nás obdrží voucher na nákup v Petite France v hodnotě 500 Kč.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku, Twitteru nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář