Tipy na dárky

Darujte potěšení ze skvělého jídla

The Artisan je celodenní kulinářská výprava za vynikajícími lokálními produkty, na níž vás čeká rozmanitost chutí, stylová dokonalost a radost z jídla.

Důraz je kladen na řemeslnou výrobu a pečlivě vybrané farmáře a dodavatele, vzdálené ne více než 200 km od Prahy. Všechna jídla zde připravují osvědčenými postupy, aby vám představili výjimečnost českých chutí, které vás doprovodí na jedinečné cestě po místních řekách, lesích, úrodných zahradách a farmách.

Otevřete dveře The Artisan a užijte si potěšení ze skvělého jídla. Objevte ojedinělou otevřenou kuchyň, v níž pro vás mistři kulinářského umění tvoří ty nejokázalejší chutě Česka.

Přemýšlíte, jak potěšit své blízké nebo obchodní partnery? Darujte jim gastronomický zážitek v The Artisan! Darujte voucher na konkrétní akci či peněžní poukaz na konzumaci v restauraci.

Nabídka:

Nedělní bufetový brunch & Živá hudba
Každou neděli od 12:30 se můžete se těšit na 46 chodů včetně speciálních „The Artisan“ pokrmů šéfkuchaře Davida Rejhona. Nebude chybět ani živá hudba a tombola. Navíc pro vás vždy připravujeme doprovodný program s živou hudbou.
Cena je 1495 Kč včetně alkoholických nápojů (1295 bez alkoholu), pro děti 7-12 let 645 Kč, děti do 6 let mají vstup zdarma.
Parkování po dobu brunche zdarma.

Speciální tematické brunche
12.11. Svatomartinskýbrunch
26.11. Burgerový brunch

Adventní brunche
O adventních víkendech se můžete těšit na naše tradiční sváteční brunche pod taktovkou šéfkuchaře Davida Rejhona. Brunche budou podávány formou bufetu a začínají od 12:30. Nebude chybět ani živá hudba a tombola.
3.12 Mikulášský brunch
9.12. Punčový
10.12. Perníčkový
16.12. Vaječňákový
17.12. Sváteční s kaprem z farmy Dolni Chabry
25.12. Tradiční vánoční
26.12. Tradiční vánoční
Cena vč. nápojů: 1985 CZK (Děti od 7-12: 645 CZK, 0-6: zdarma)
artisan_02V nabídce jsou poukazy na konkrétní konzumaci (např. Nedělní rodinný brunch nebo snídaně), případně v peněžní hodnotě 500, 1 000 nebo 1 500 Kč. Po domluvě je možné vystavit také poukaz na libovolnou hodnotu. Pokud si svůj poukaz chcete vyzvednout v tištěné podobě, nebo máte jiný dotaz, zavolejte nám na 222 881 212.

Soukromý salonek
Restaurace disponuje též soukromým salonkem s kapacitou 12 osob, je ideálním místem pro nezapomenutelnou oslavu narozenin, důležité pracovní setkání nebo nerušenou večeři s vašimi nejbližšími. Salonek je vybavený velkoplošnou televizí s bezdrátovým připojením pro promítání obsahu.

Pro více informací o ceně a rezervaci se nám ozvěte na 222 881 212.

Adresa:
Prague Marriott Hotel
V Celnici 8, Praha 1
+420 222 888 888
www.marriottprague.cz

Poznámka redakce: Služby restaurace The Artisan jsme vyzkoušeli na vlastní chuťové buňky. Pro naši návštěvu jsme zvolili Nedělní bufetový brunch. Tento konkrétní (5. 11.) byl zaměřený na ryby. Rybích pokrmů zde bylo na výběr opravdu bezpočet. Na své si ale přišli i ti, kteří rybám a pokrmům z nich zrovna neholdují. Na výběr bylo mnoho dalších jídel, od krůtího masa, přes krkovičku, až po kančí guláš se šípkovou omáčkou – lepší jsme nejedli! Nedílnou součástí restauračního bufetu byla i část plná zákusků, dortíků, minidezertů… Zkrátka: Kam oko dohlédlo, všude něco dobrého! Vřele doporučujeme k návštěvě a darovaným poukazem na konzumaci nebo na některou z avizovaných akcí zaručeně nic nezkazíte.

Zdroj: The Artisan / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář