Zdraví

Darujte zdraví: Betaglukan EXTRA – větší porce betaglukanu

Společnost Aurovitas rozšířila portfolio Betaglukanů o Betaglukan EXTRA 400 mg. Tento doplněk stravy obsahuje extra dávku betaglukanu a vitamin C.

„Betaglukany jsou přírodní imunomodulátory, které aktivují makrofágy, buňky tvořící první obrannou linii organismu. Takto vybavené organismy následně vykazují mnohem silnější schopnost odolávat bakteriím a cizorodým látkám,“ vysvětluje profesor Václav Větvička, prezident Mezinárodní společnosti pro výzkum glukanu.

Betaglukany se nejčastěji získávají z kvasnic, z obilí, mořských řas nebo hub. Při výběru vhodného doplňku stravy ale nezáleží na zdroji, ze kterého je betaglukan získán, ale na jeho množství a čistotě.

Každá tobolka Betaglukanu EXTRA obsahuje přírodní betaglukan kvasničného původu s garantovanou čistotu minimálně 80 %, což značí vysokou kvalitu přípravku.

Přípravek obsahuje také vitamin C, který přispívá k normální funkci imunitního systému.

Betaglukany se mohou užívat preventivně celoročně. V období větší zátěže je ale možné dávku zvýšit. Výhodou betaglukanů je, že u nich nejsou známé žádné vedlejší účinky a nelze se jimi předávkovat.

Doplněk stravy Betaglukan EXTRA je dostupný v balení po 90 tobolkách za 690 Kč.

Přípravky řady Betaglukan od společnosti Aurovitas jsou vyráběny v České republice.

Více informací naleznete na www.pripravky-aurovitas.cz.

Zdroj: Aurovitas / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář