Představujeme

Dermacol: Oficiální beauty partner 53. ročníku MFF KV

Původní česká značka Dermacol vznikla ve filmových ateliérech v Praze na Barrandově spojením odborníků na filmový make-up a dermatologů z Ústavu lékařské kosmetiky. První a zároveň nejúspěšnější výrobek Dermacol Make-up Cover byl uveden na celý evropský trh.

Licenci na tento výrobek se podařilo v roce 1969 prodat až do Hollywoodu. Můžeme se tedy pyšnit tím, že krása mnohých filmových hvězd má svůj původ v Dermacol kosmetice z Prahy.
Dnešní společnost Dermacol je dynamickou českou rodinnou firmou pečující s úctou o tento odkaz. Manželé Věra a Vladimír Komárovi ho rozvíjí v obdivuhodném příběhu tří generací, ve kterém se tradice snoubí s inovací, národní hrdost s pýchou a láska ke kráse s ambicí vyrábět ty nejkvalitnější kosmetické produkty.

V letošním roce společnost Dermacol poprvé vstupuje na půdu karlovarského filmového festivalu, jako Oficiální beauty partner. „Je to pro nás významné výročí, slavíme sto let republiky, jsme na trhu 52 let a účastníme se 53. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Dermacol k filmu prostě patří, vznikl u filmu, vyráběl se u filmu a dnes je Oficiálním beauty partnerem festivalu, který film oslavuje, a za to jsme velmi rádi,“ říká ředitelka společnosti Věra Komárová.

Zakladatelkou společnosti Dermacol je Olga Knoblochová, nazývaná Lady Dermacol. Ta v letošním roce oslaví 85. narozeniny. Její osobnost patří k filmu nejen díky kosmetice, které zasvětila celý život, ale i kvůli jejímu skoro filmovému životu. Jejím třetím manželem byl filmový dokumentarista a cestovatel Jiří Hanzelka.
dermacol
Od roku 2002 vlastní společnost Dermacol československý pár manželů Komárových. Kosmetika Dermacol se stále vyrábí v České republice a exportuje do více než 70 zemí světa, zejména do Polska, USA, Saudské Arábie, Vietnamu, Číny, Kazachstánu a Paraguaye.

„Na 53. ročníku MFF KV představíme v hotelu Thermal naše novinky a zároveň návštěvníky festivalu nalíčíme. Protože dokonalý make – up a červený koberec jdou ruku v ruce. Naše líčidla používají divadelní hvězdy největších českých scén, ale i filmoví make – up artisté po celém světě. Důkazem toho jsou naše tváře, mezi které patří například slovenská herečka Judit Bárdos, česká moderátorka a modelka Iva Kubelková a herec a zpěvák David Gránský “ dodává Vladimír Komár, majitel společnosti.

Zdroj: Dermacol / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář