Luxury

Přeneste se k mořským břehům s novými kolekcemi Montauk a Montauk Beachside

Vydejte se za mořem a plážemi s každým jídlem! Díky novým kolekcím Montauk a Montauk Beachside od značky Villeroy & Boch, které se vzájemně doplňují, to bude velmi snadné. Nádobí je inspirované poklidným přístavním městečkem Montauk v americkém státě New York, jemuž vévodí maják shlížející na dlouhé pláže, bílé dřevěné domky a lodě rámující výhled na oceán.

Oběma kolekcím dominuje motiv námořního lana zdobícího obvod nádobí. Dodává mu elegantní vzhled a oslavuje život na moři. Zatímco edice Montauk je čistě bílá, Montauk Beachside zdobí motivy mušlí, lastur či hvězdic v kombinaci s modrými a béžovými pruhy inspirovanými barvami moře a pláže.
Luxurytable_Montauk_sklenice
Kromě talířů, hrnků a misek najdete v kolekci také příbory včetně vidličky a nože na ryby, lžičky na zmrzlinu nebo vidličky na studené maso, ale také sklenice a sklenky na víno či whisky. Montauk i Montauk Beachside vznikly společně a skvěle se doplňují. Budou se krásně vyjímat všude tam, kde trávíte léto. Dodají uvolněnou atmosféru a eleganci přímořského letoviska. Stačí zavřít oči a s trochou představivosti ucítíte jemný vánek ve vlasech, slaný mořský vzduch a uslyšíte racka, který krouží vysoko nad třpytícím se pískem.
Luxurytable_Montauk_pribory
Prohlédněte si obě kolekce na stránkách www.luxurytable.cz a v obchodním domě Kotva v Praze, kde prodejna Villeroy & Boch sídlí.

Zdroj: Luxury Table / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář