Představujeme

Dodržujte pitný režim stylově

Kohoutková voda zažívá v České republice velký boom. Zdarma či za malý poplatek si ji dnes můžete objednat ve většině restaurací. V poslední době se navíc objevilo mnoho různých studií, které dokazují, že kohoutková voda je mnohdy kvalitnější než ta balená. Pro běžnou konzumaci je pohodlné napouštět si vodu do sklenice přímo z kohoutku, ale v případě, že někomu vodu blomus_karafa_02podáváte, využijte např. džbánek nebo karafu. Německá značka Blomus nabízí např. model Fontana. Jedná se o litrovou designovou karafu na vodu, která je dostupná ve čtyřech základních barvách – zelené, červené, černé a modré. Karafa stojí 955 Kč a díky čistému skleněnému provedení vynikne obsah nádoby. Vyzkoušejte proto k běžné vodě přidat pár snítek máty, plátky citronu, led nebo mražené maliny. Voda bude nejen stylově vypadat, ale získá i novou chuť aniž by obsahovala kalorie navíc. K dostání je tato karafa i v objemu 1,5 l. S podobnou karafou se snadno kontroluje dodržování vlastního pitného režimu, protože je voda neustále na očích.

Další model karafy má speciální ochlazovací systém kártrič, díky kterému si můžete užívat ledově vychlazenou vodu nebo limonádu bez kostek ledu. Tato je k dostání v objemu 1, 2 lblomus_karafa_01. Naprosto fantastickou záležitostí je pak karafa Tea Jay na výrobu domácího ledového čaje. Ke koupi je se vzorky čaje Samova a o objemu 1, 2 l. Značka Blomus zde kombinuje inovaci, kvalitu, design a snadnou údržbu. Čaj se louhuje v horní části nádoby. Odtud se ještě horký přepustí přes kostky ledu, které roztaví.

Ledový čaj můžete díky tomuto unikátnímu systému podávat během pár minut. Při zahradních oslavách pak můžete vyrábět i „dospělácké“ varianty ledového čaje s kapkou alkoholu. V kombinaci s různými druhy čajů a sirupů pak máte k dispozici neomezenou škálu koktejlů. Tento produkt zkrátka přináší nový zážitek z chuti a přípravy ledového čaje. Není proto divu, že je nositelem designové ceny One Of A Kind Events.

Na stránkách www.blomus.cz si můžete pustit návodné video z přípravy čaje, které dokazuje, že vychutnat si kromě konzumace můžete i přípravu. Najdete zde i další informace o karafách a jiných produktech značky Blomus, které se hodí do kuchyně, kanceláře, koupelny či na zahradu. Všechny produkty značky Blomus se vyznačují vysokou kvalitou, dlouhou životností a moderním designem.

zdroj: Blomus / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář