Bydlení

Dopřejte si komfortnější spánek na matracích Magniflex Dolce Vita

Řada matrací Magniflex Dolce Vita byla navržena tak, aby byl odpočinek na nich ještě komfortnější a příjemnější. Je spojením exkluzivních výrobků „Mady in Italy“ s italským životním stylem.

Matrace jsou propracovány do posledního detailu včetně kombinace tkanin a materiálů jako je vrstva pěny Elioform pro pevnou podporu páteře nebo pěna Eliosoft, která poskytuje měkčí komfort. To, co odlišuje matrace Dolce Vita od jiných, je vrstva patentované paměťové pěny Memofort, která při přímém kontaktu s tělem poskytuje pocit extrémního pohodlí. Matrace mají snímatelný a pratelný potah z patentované termoregulační látky Outlast, která reguluje mikroklima mezi tělem a matrací. Italský cit pro detaily a design je viditelný na první pohled. Boční lem matrací zdobí motiv florentské lilie, který je decentní a působí elegantně.

To nejlepší z této řady nabízí Magniflex Dolce Vita Comfort Dual 12. Velmi pohodlná zdravotní matrace výjimečná vysokou vrstvou paměťové pěny pro extrémní pohodlí a regeneraci těla během spánku. Nabízí střední a středně měkkou tuhost, je vysoká 30 cm a pyšní se certifikátem „Medical device Class 1“, což je nejvyšší zdravotní certifikace v rámci EU, kterou mohou obdržet jen zdravotní produkty první kategorie.

Matrace může být použita oboustranně a od šířky 140 cm je dodávána i v tzv. duálním komfortu, což ocení především partneři, kteří si chtějí dopřát velké lůžko, ale každý z nich preferuje jinou tuhost matrace. Uvnitř potahu jsou dvě samostatná jádra, která lze dle preferencí jednotlivě obrátit a vybrat si svou ideální míru tuhosti.
03_03_14 186Cena: 26 990 Kč za rozměr 90×200 cm

Zdroj: Magniflex / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář