Bydlení

Dopřejte svým polévkám dostatek elegance

V létě patří polévky spolu se saláty mezi nejoblíbenější jídla. Jsou lehké, často rychle uvařené a díky zelenině obsahují spoustu vitaminů. V poslední době jsou velice populární i studené polévky – okurková, řepová nebo sladká jahodová. Nejtradičnějším receptem na studenou polévku je španělské gazpacho z rajčat. A i přesto, že polévka může být hotová za pár minut, neznamená to, že si nezaslouží elegantní servírování. A na to je odborníkem internetový obchod Luxurytable.cz. Polévku můžete podávat klasicky do hlubokého talíře, do polévkové misky či polévkového šálku.
polevky_elegance_03
Značka Villeroy & Boch je pověstná velkým množstvím kolekcí, které jsou dotažené do posledního detailu. A vybere si opravdu každý. Porcelán v kolekci Petite Fleur je, jak už název napovídá, poset drobnými květy. Venkovská letní atmosféra z něj přímo sálá. Polévkový šálek navíc obsahuje i roztomilý podšálek.
polevky_elegance_02
Podobně veselá je i kolekce French Garden Fleurence nebo Twist Alea Limone. Druhá jmenovaná je ale zároveň úplně jiná. Porcelán je žlutý, s barevnou mozaikou. Pokud je na vás taková kombinace příliš a oceníte spíše jednoduchost, podívejte se na kolekci Flow. Design je inspirovaný kapkou na vodní hladině, je vyrobený z jemného prémiového porcelánu a je zcela bez potisku. Podobně moderně vypadá kolekce Urban Nature. La Classica Contura se pak všem kolekcím vymyká. Má na sobě velice jemný geometrický potisk. Pro náročné zákazníky je jako stvořená kolekce Ivoire s béžovým orientálním vzorem a zlatou linkou.
polevky_elegance_04
Ať už tedy hledáte porcelán, který bude jednoduchý nebo bohatě zdobený, značka Villeroy & Boch má co nabídnout.

Přijďte se podívat osobně do obchodního domu Kotva v Praze 1 na Náměstí Republiky nebo nakupujte online na www.luxurytable.cz.

zdroj: Luxury Table / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář