Volný čas

Dotkněte se hvězd aneb jak si užít romantiku v Tatrách

A máme tu léto, okolo nás je spousta barev a teplé počasí láká lidi ven. Člověk má najednou pocit, že všude vidí zamilované páry. Láska je důležitá a prokazovat si ji je potřeba neustále. Nebojte se dát svoje city najevo krásným vyznáním a nebo připravte pro svoji drahou polovičku překvapení. Vezměte ji do Tater, které jsou díky své unikátní atmosféře ideálním místem na strávení chvil plných lásky.

Požádejte ji o ruku
Sice je každý moment v Tatrách zážitkem, postarejte se o to, aby se stal pro vás a vaši lásku nezapomenutelným. Připravte jí překvapení a požádejte ji o ruku na loďce uprostřed Štrbského plesa a nebo si udělejte piknik u jezera. V Grand Hotelu Kempinski High Tatras se o všechno postarají tak, aby vám nic nechybělo. Udělat si můžete i kouzelný večer ve věžičce, kde pro vás připraví večeři s vlastním číšníkem ve světle svíček a s romantickou hudbou, která navodí tu správnou atmosféru na začátek vašeho společného života.
Kempinski Hotel High Tatras 10.-17.08.09
Pohádková svatba
Každá nevěsta touží prožít svůj velký den na výjimečném místě. Za jedno z nejkouzelnějších míst na Slovensku se určitě považuje Štrbské pleso s výhledem na Vysoké Tatry. Mít takovou pohádkovou svatbu není vůbec těžké a hlavně si nemusíte dělat žádné starosti. V Grand Hotelu Kempinski High Tatras si můžete říct „ano“ přímo na břehu plesa, kde připraví sezení v zahradě až pro 120 hostů. Jestliže si chcete tento den vychutnat jen v kruhu nejbližších, sál Gerlach a Kriváň jsou tím správným zosobněním stylu a krásy.

Dotkněte se hvězd
Jestli hledáte jedinečné místo, kde si užít romantiku a nebo líbánky, na první pohled vás okouzlí romantické prostory novomanželského apartmánu. Jeho součástí je pohodlná ložnice s krbem z ónyxu, odpočinková část a když objevíte otevřenou věžičku na střeše hotelu, tak se vám nebude chtít odejít. Z vířivky a se šampaňským v ruce se vám najednou naskytne pohled na okolní tatranskou přírodu. Neopakovatelnou atmosféru má novomanželský apartmán zejména během večera. S vaší celoživotní láskou budete mít pocit jako byste se dotkli hvězd.
Print_Honeymoon-Suite-Jacuzzi-Day
Oslavte svojí lásku
Grand Hotel Kempinski je místem, kde můžete během víkendového pobytu oslavit výročí nejkrásnějšího dne ve vašem životě. Romantická večeře v Grand Restaurant s kulinářskými specialitami připravenými šéfkuchařem potěší všechny vaše smysly. Aby byl váš večer dokonalý, tak vám při výběru vína velmi rád poradí sommeliér Matúš Hamara. Vybrat si však můžete z vícero balíčků, které nabízí tatranský hotel. Zrelaxovat se můžete například i v jednom z nejlepších a nejkrásnějších ZION SPA LUXURY v Evropě. Prostory spa se nacházejí na stejné úrovni jako Štrbské pleso, a tak se přímo z bazénu či vířívky pokocháte majestátním výhledem na jezero a Vysoké Tatry. Budou tak vaší srdcovkou, kam se budete rádi vracet, abyste se opět cítili jako v pohádce.

Zdroj: Kempinski / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář