Soutěže

Soutěž: Vyhrajte krásu a relax s filmem Slunce je také hvězda

Láska má svůj vlastní vesmír: Nataša je dívka, která nevěří na osud ani na sny, a spoléhá se pouze na vědu a fakta. Až do magického okamžiku, kdy osud zasáhne a ona uprostřed horkého dne na rušné newyorské ulici narazí na Daniela, nevyléčitelného romantika. Mezi dvěma zcela neznámými mladými lidmi okamžitě přeskočí jiskra, ale hvězdy jim nejsou velmi nakloněny. Nataše a její rodině totiž zbývá dvanáct hodin do nuceného odchodu z USA. Daniel to však nevzdává, protože už při prvním pohledu na ni mu bylo jasné, že osud jim dvěma nachystal něco opravdu zvláštního a výjimečného. Nyní mu zbývá jediné – přesvědčit o tom i Natašu …

Soutěž: V naší filmové soutěži můžete vyhrát dárky k filmu Slunce je také hvězda od partnerů filmu Albatros Media a Mary Kay:
– stejnojmennou knihu k filmu od Nicole Yoonové od nakladatelství CooBoo ve společnosti Albatros Media v hodnotě 329 Kč, při jejímž čtení se přenesete do ulic rušného New Yorku a prožijete s hlavní hrdinkou osudové setkání včetně všech nástrah, které jim osud přichystal.
– čistící kartáček Mary Kay® Skinvigorate™ v hodnotě 1490 Kč. Lehký, dvojrychlostní výkonný kartáček jemně masíruje pleť a přitom odstraňuje nečistoty, usazeniny a make-up v průběhu několika sekund. Používání kartáčku zlepší vzhled vaší pleti a zmírní výskyt jemných vrásek či linek.
soutez_film_slunce_je_take_hvezda_02

Soutěžní otázka: Otázka je velmi jednoduchá. Kdy má film Slunce je také hvězda premiéru v českých kinech?

a) 27. 6. 2019
b) 4. 7. 2019
c) 11. 7. 2019

Více o filmu, fotografie a filmovou ukázku najdete na stránkách www.forumfilm.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 2. 7. 2019, do předmětu uveďte FILM. Tři autoři správné odpovědi od nás obdrží dárky k filmu Slunce je také hvězda.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuPinterestu nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Ukončeno! Správná odpověď: A, výherci: Helena Č., Kolín, Elena K., Praha, Martina Š., Plzeň

Doporučené

Přidat komentář