Soutěže

Soutěž: Vyhrajte 3 produkty Annabelle Minerals v EKO obalech

Každý z nás může snížit ekologickou stopu, kterou zanechává na této planetě. V Annabelle Minerals tomu stoprocentně věří, a tak jejich produkty nově najdete v papírových EKO obalech.

Transformace
Cítíme, že kosmetický trh, stejně jako trhy ostatní, prochází velkou proměnou. Pro naše zákazníky už není důležitá jen kvalita samotných produktů, kterou se nám daří stále držet velmi vysoko, ale lpí také na tom, aby výrobky, za něž utrácí své peníze, nezatěžovali planetu.

#lesswaste
Nemůžeme si sice dovolit revoluci, věříme však, že i malé krůčky povedou k obrovským změnám. Udržitelnost a péči o životní prostředí nepovažujeme za výsadu, ale za odpovědnost každého z nás. Snížit spotřebu jednorázových obalů přitom nemusí být vůbec složité, i když pravdou je, že občas se člověk musí vzdát svých oblíbených přípravků.

My však nechceme, abyste dělali kompromisy. Proto jsme pro dekorativní kosmetiku Annabelle Minerals začali používat ekologické obaly. Krom toho, že vypadají opravdu stylově, jsou vyrobeny z nebarveného papíru, lze je tedy plně recyklovat, a vy tak můžete mít klidné svědomí, že nedevastujete planetu dalším jednorázovým odpadem.

Annabelle Minerals EKO balení

Soutěž: Staňte se součástí změny! Odpovězte správně na položenou otázku a získejte od nás balíček 3 produktů Annabelle Minerals v EKO obalech v hodnotě 827 Kč, s vlastním výběrem odstínů. Balíčky čekají na 3 výherce.

Získat můžete: Annabelle Minerals minerální make-up v krycí verzi v ekologickém papírovém obalu (plné krytí s SPF 30 pro normální a suchou pleť) nebo Annabelle Minerals minerální make-up v matující verzi v papírovém obalu (matný efekt po dobu několika hodin s SPF 10, pro mastnou a problematickou pleť) nebo Annabelle Minerals rozjasňující make-up v papírovém balení (výsledkem je projasněná pokožka a optická redukce jemných vrásek. Díky SPF 20 chrání pleť před UV zářením, vhodné pro všechny typy pleti, zejména pro zralou a matnou pleť).

Annabelle Minerals minerální tvářenka v teplém či studeném odstínu v eko papírovém obalu je vhodná pro všechny typy pleti. Zajistí matný a přirozený efekt a neztratí barvu během celého dne.

Transparentní pudry Annabelle Minerals – matující pudr na bázi bambusového prášku nebo jílový primer pod make-up. Oba produkty jsou vhodné zejména pro mastnou a problematickou pleť.
annabelle_01Soutěžní otázka: Kolik druhů Minerálního make-upu najdete v nabídce Annabelle Minerals?

a) 22
b) 44
c) 66

Nechcete-li tipovat, najdete odpověď na stránkách: www.annabelleminerals.com/cz.

Správnou odpověď (+ odstíny produktů, které si v případě výhry budete přát) zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 6. 10. 2020, do předmětu uveďte ANNABELLE MINERALS – EKO. 3 výherci od nás obdrží dárkový balíček produktů Annabelle Minerals.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuPinterestu nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzujete souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

K zakoupení na : www.annabelleminerals.com/cz

UKONČENO! Správná odpověď: C, výherci: Radka P., Kolín, Lucie P., Praha, Ester V., Plzeň.

Doporučené

Přidat komentář