Beauty, Produktové tipy

Elastin pomůže tělu vrátit mladistvý vzhled a pružnost

Svižný krok, hladká pleť a ohebnost. V mládí jste to ani nevnímali, ale s přibývajícím věkem v těle přirozeně ubývá elastin, který napomáhá pružnosti kůže, ale také vazů a šlach. Čas zpět nevrátíte, ale můžete tělu doplnit chybějící elastin a vrátit mu alespoň mladistvou pružnost.

Elastin je velmi důležitá bílkovina, jejímž hlavním úkolem je zajišťovat pružnost, tedy elasticitu. Nachází se v kůži, cévách, plicích, šlachách a dalších orgánech. Funkci elastinu můžeme pozorovat i pouhým okem, stačí si natáhnout kůži a pustit. Její pružné navrácení na původní místo je důkazem správné funkce elastinu. Přirozeným stárnutím bohužel elastinu v organismu postupně ubývá, proto je pro naše tělo stále těžší udržet potřebnou pružnost, tak jak tomu bylo v dětství a mládí. Naštěstí je možné elastin do těla doplňovat a zlepšovat tak pružnost pokožky a správné fungování orgánů.

Kapsle pro krásu Elastin N-Medical
Elastin N-Medical kapsle, to je originální a jediný hydrolyzovaný bio-elastin pro komfortní užívání. Vyrábí se v České republice za přísných hygienických podmínek, aby splňoval nejvyšší úroveň kvality. Nenajdete v něm konzervanty ani barviva. Každá tobolka obsahuje 200 mg hydrolyzovaného bio-elastinu a 300 mg přírodního vitaminu C, získávaného šetrnou metodou ze šípků.

N-Medical Elastin 30 tobolek, 1450 Kč, www.n-medical.cz

Pro koho je Elastin vhodný?
1. HUBNUTÍ: Pokud hubnete, vaše kůže se stahuje velmi pomalu, protože nemá dostatek elastinu. Pokud tedy chcete urychlit smrštění kůže, je ideální společně s dietou začít do těla doplňovat právě elastin a pokračovat po celou dobu hubnutí, dokud kůže nedosáhne požadovaného vzhledu.
2. PO PORODECH: Po porodu trápí ženy povolená kůže na břiše, jíž trvá velmi dlouho vrátit se do původního stavu. Důvodem je opět chybějící elastin. Elastin N-Medical je vhodný i pro tyto případy, kdy podpoří kůži, aby se s ubývajícími poporodními kily vracela rychle zpět do původního stavu.
3. SPORT – ŠLACHY A VAZY: Elastin je důležitý nejen pro krásu, ale také pro správnou funkci vašich vazů a šlach. Během sportovních aktivit dochází k namáhání šlach a vazů v kolenou i ostatních kloubech. Pravidelné užívání elastinu podpoří jejich elasticitu.
4. ANTI AGING: S přibývajícími roky ubývá v pokožce množství elastinu. Díky tomu je kůže povadlá a ochablá. Užíváním elastinu se znovu podpoří pružnost a s ní také mladistvý vzhled.

Zdroj: MC Consultant / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář