Produktové tipy

VARTA High Speed Charger: Rychlá multinabíječka

Kvalitních USB nabíječek je na trhu málo. Ještě menší počet je skutečně multifunkčních s více porty. Tento problém řeší nová nabíječka VARTA High Speed Charger. Zařízení si poradí nejen s telefony, tablety, ale také například ultrabooky a to díky nabíjení až 65 W skrze USB-C.

Nabíječka disponuje třemi konektory. Základem je jeden USB-A s podporou až 30W nabíjení a 2x USB-C zvládající až 65 W. Nabíječka nabízí standard Power Delivery (USB-C) a Quick Charge 3.0 (USB-A) s tím, že pro první technologii (PD) je k dispozici až 65 W a Quick Charge (QC) zvládne maximálně 30 W.

Pro nabíjení jsou k dispozici všechny tři konektory najednou. Není tak problém pokrýt v jednom cyklu potřeby celé rodiny. V případě využití všech konektorů je k dispozici dohromady maximálně 65 W pro sdílené nabíjení.
varta_02VARTA High Speed Charger využívá technologii GaN (Gallium Nitrid), která umožňuje dosáhnout velkého výkonu při zachování malých rozměrů. S délkou 10,8 cm a šířkou 3,45 cm je menší jak většina nabíječek mobilních telefonů a přesto dokáže „nasytit“ i ultrabook. Zařízení se tak stává ideálním řešením nejen na doma, ale také na cesty, kde pokryje potřebu několika nabíječek.

Samozřejmostí jsou 3 roky záruky.
Rozměry: 108 x 34,5 x 28 mm
Váha: 137 g

K dispozici například na mall.cz za 917 Kč

Zdroj: Varta Consumer / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář