Představujeme

Evidence ONE, potěšení v každém detailu

Mezi námi je opravdu jen málo lidí, kteří si umí představit den bez povedeného šálku kávy. Jak si ale dopřát v pohodlí domova tu dokonalou, přesně pro nás? Ideálně s plnoautomatickým kávovarem. Ten je totiž vyroben tak, že jednoduše pomůže s intuitivní přípravou, a díky předvolbě nastavení dokáže splnit očekávání i těch nejnáročnějších milovníků kávy.

Plnoautomatický kávovar KRUPS EVIDENCE ONE EA895 je dokonalý domácí barista, rychle se stane oblíbeným mazlíčkem vaší domácnosti. Snadno připraví až 17 lahodných horkých nápojů. Stačí si jen vybrat klasické espresso, prodlouženou kávu, cappuccino, latte macchiato, cafe latte, ristretto, doppio, americano, ale také správně nahřátou vodu na tři typy čajů nebo jemnou mléčnou pěnu. Kávovar EVIDENCE ONE také umožňuje přípravu dvou nápojů současně, což oceníte zejména po ránu, kdy se nebudete muset o první šálek přetahovat – i ten je totiž stoprocentní a perfektně připravený.

Začít je třeba správně namletou kávou – integrovaný mlýnek nabízí možnost nastavení hrubosti mletí kávových zrn, tedy můžete zcela přizpůsobit vaší chuti. Funkce okamžitý výběr umožní navolení až pěti po sobě jdoucích receptů jedním dotekem nebo si můžete nastavit svůj speciální šálek kávy a uložit jej pod ikonu favorite, tak bude vždy jednoduše připraven. Vše hravě zvládnete díky intuitivnímu dotykovému OLED displeji a barevnému zobrazení jednotlivých nápojů. Elegantní design a jednoduchá údržba už jen podtrhují absolutně pohodlné užívání a dokonalost tohoto přístroje.
KRUPS_Evidence_One_EA895E10-5„Naše kávovary řady Evidence jsou odkazem německého dědictví a nabízí opravdový zážitek z pití kávy. Jsou propojením vyspělé technologie výroby s nejmodernějšími trendy designu. S kávovary Evidence si proto budete moci vychutnávat perfektně připravené espresso nebo cappuccino s krémovou pěnou velmi snadným způsobem v pohodlí svého domova,“ vysvětluje Kateřina Holíková, produktová manažerka značky KRUPS.

Doporučená cena kávovaru KRUPS EVIDENCE ONE EA895 je 26 490 Kč.

Zdroj: Groupe SEB ČR / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář